Krüger Chocodelissia Kakao extra ciemne

Kruger
Krüger Chocodelissia Kakao extra ciemneKrüger Chocodelissia Kakao extra ciemne
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

106,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716995367

5901716995367

Cena: 8,51 zł

8.51 PLN 2028-01-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt Krüger Chocodelissia Kakao extra ciemne marki Kruger?

inne produkty w kategorii kakao i karob

Wyrób firmy Kruger o nazwie Krüger Chocodelissia Kakao extra ciemne został przypisany do kategorii kakao i karob. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

DecoMorreno kakao gorzkie DecoMorreno kakao gorzkie
80 g
112,38zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-04-30
Krüger kakao extra ciemne Krüger kakao extra ciemne
80 g
94,75zł/kg

Cena: 7,58 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-30
DecoMorreno kakao gorzkie DecoMorreno kakao gorzkie
150 g
96,47zł/kg

Cena: 14,47 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-01-31
Bio Planet Kakao sproszkowane Bio Planet Kakao sproszkowane
odtłuszczone BIO 200 g
148,75zł/kg

Cena: 29,75 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-12-31
Krüger kakao extra ciemne Krüger kakao extra ciemne
w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 200 g
76,85zł/kg

Cena: 15,37 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Kakao sproszkowane BIO Bio Planet Kakao sproszkowane BIO
surowe nieodtłuszczone 400 g
161,35zł/kg

Cena: 64,54 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
Bio Planet Kakao ziarna surowe BIO Bio Planet Kakao ziarna surowe BIO
600 g
164,22zł/kg

Cena: 98,53 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-01
Krüger MixFix Napój kakaowy instant Krüger MixFix Napój kakaowy instant
150 g
55,93zł/kg

Cena: 8,39 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-06-30

inne produkty marki Kruger

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kruger, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5