Knoppers Peanut Wafelek mleczno orzeszkowy

Knoppers
55
Ok.Knoppers Peanut Wafelek mleczno orzeszkowy
52Knoppers Peanut Wafelek mleczno orzeszkowy
Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Knoppers Peanut Wafelek mleczno orzeszkowyKnoppers Peanut Wafelek mleczno orzeszkowy
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-01

pojemność

cena za kilogram

70,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40144627

Cena: 1,77 zł

1.77 PLN 2027-07-01 NewCondition

Czy warto kupić produkt Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanym orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %) marki Knoppers?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanym orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %) marki Knoppers:

cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna (13,4 %), odtłuszczone mleko w proszku (12,5 %), orzeszki ziemne (11,6 %), pełnoziarnista mąka pszenna (7,2 %), tłuszcz mleczny (2,6 %), kakao, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, emulgator: lecytyny (z soi), serwatka w proszku (z mleka), skrobia pszenna, aromaty naturalne, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, mielone orzechy laskowe
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna2242 kJ/537 kcal
Tłuszcz32,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone18,2 g
Węglowodany49,9 g
w tym cukry33,3 g
Białko10,7 g
Sól0,68 g

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Knoppers opisuje Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanym orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %) tak:

Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Marka:Knoppers
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanym orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %).
Przechowywanie:Chroń przed ciepłem i wilgocią!
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanym orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %) firmy Knoppers. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:01:45Ok.



inne produkty w kategorii batony i wafelki

Knoppers Peanut Wafelek mleczno orzeszkowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 81 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sante Baton zbożowy Smart Team Sante Baton zbożowy Smart Team
25 g
79,60zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-04-20
Knoppers wafelek Knoppers wafelek
Data przyd. 2027-01-11
Knoppers Jogurt Wafelek mleczno Knoppers Jogurt Wafelek mleczno
jogurtowy 25 g
70,80zł/kg

Cena: 1,77 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-01
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
45 g
73,78zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-26
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-01-31
Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
128
Data przyd. 2027-06-30
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5