Prymat sól czosnkowa

Prymat Warto wiedzieć: Sól czosnkowa to popularne w kuchni połączenie czosnkowego i słonego smaku. Pozwala w łatwy i szybki sposób podkreślić smak potraw, szczególnie duszonych dań mięsnych i warzywnych. Pasuje do: - mięs: duszonych, smażonych, grillowanych i pieczonych - ryb - dań warzywnych Nietypowe zastosowanie: Pasuje do dań kuchni hiszpańskiej, a także owoców morza, jak krewetki, kalmary czy przegrzebki.
Prymat sól czosnkowaPrymat sól czosnkowa
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

55,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000314

5901135000314

Cena: 2,22 zł

2.22 PLN 2028-01-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sól czosnkowa drobnoziarnista - suszona mieszanka przyprawowa marki Prymat?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Prymat sól czosnkowa? Sprawdź listę składników:

sól (87 %), czosnek (11,7 %), ekstrakt czosnku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna179 kJ / 42 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,6 g
w tym cukry2,5 g
Białko2,3 g
Sól84,6 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Prymat opisuje Sól czosnkowa drobnoziarnista - suszona mieszanka przyprawowa tak:

Warto wiedzieć: Sól czosnkowa to popularne w kuchni połączenie czosnkowego i słonego smaku. Pozwala w łatwy i szybki sposób podkreślić smak potraw, szczególnie duszonych dań mięsnych i warzywnych. Pasuje do: - mięs: duszonych, smażonych, grillowanych i pieczonych - ryb - dań warzywnych Nietypowe zastosowanie: Pasuje do dań kuchni hiszpańskiej, a także owoców morza, jak krewetki, kalmary czy przegrzebki.
Cechy:bez dodatku glutaminianu sodu
Marka:Prymat
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sól czosnkowa drobnoziarnista - suszona mieszanka przyprawowa.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Produkt Sól czosnkowa drobnoziarnista - suszona mieszanka przyprawowa firmy Prymat znajduje się w kategorii przyprawy roślinne jednorodne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy roślinne jednorodne:

Prymat przyprawa do grzanego wina Prymat przyprawa do grzanego wina
i piwa 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-10-31
Dary Natury Cebula suszona BIO Dary Natury Cebula suszona BIO
40 g
222,00zł/kg

Cena: 8,88 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-05-03
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-30
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
mielone 15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-02-28

inne produkty marki Prymat

Firma Prymat prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 13 października 2008 - aktualnie dostępnych jest 59 produktów marki Prymat.

Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-03-31
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
Prymat sól peklowa Prymat sól peklowa
50 g
47,40zł/kg

Cena: 2,37 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-09-30
Prymat ziele angielskie Prymat ziele angielskie
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2029-06-30
Prymat cynamon mielony Prymat cynamon mielony
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-06-30
Prymat tymianek otarty Prymat tymianek otarty
10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-02-28
Prymat pieprz biały mielony Prymat pieprz biały mielony
15 g
148,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-02-28
Prymat gorczyca cała Prymat gorczyca cała
30 g
66,33zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5