Pudliszki ketchup pikantny Bez konserwantów

Pudliszki
55Pudliszki ketchup pikantny Bez konserwantów
Pudliszki ketchup pikantny Bez konserwantówPudliszki ketchup pikantny Bez konserwantów
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

15,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000417

5900783000417

Cena: 7,65 zł

7.65 PLN 2027-04-29 NewCondition
Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-20

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany marki Pudliszki?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany marki Pudliszki:

przecier pomidorowy 70 %, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, naturalne aromaty (zawierają seler), pieprz cayenne 0,01 %, przyprawy, zioła
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna463 kJ / 109 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany25 g
w tym cukry22 g
Błonnik1,1 g
Białko1,7 g
Sól2,4 g
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie zawiera 32 sugerowane porcje produktu.

Seler : Zawiera

Producent marki Pudliszki opisuje Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany tak:

z polskich pomidórów, bez konserwantów
Marka:Pudliszki
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na nakrętce. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 8 tygodni.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany marki Pudliszki? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    inne produkty w kategorii ketchup

    Wyrób firmy Pudliszki o nazwie Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii ketchup. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Włocławek ketchup pikantny Włocławek ketchup pikantny
    Data przyd. 2027-02-20
    Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-06-20
    P R Z E C E N A -10%
    Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
    480 g
    12,58zł/kg

    Cena: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-30
    Kotlin ketchup pikantny Kotlin ketchup pikantny
    Data przyd. 2027-06-30
    Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
    pikantny 200 g
    23,65zł/kg

    Cena: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-08-30
    Roleski Ketchup Markowy pikantny Roleski Ketchup Markowy pikantny
    450 g
    16,73zł/kg

    Cena: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-08-18
    Roleski Ketchup XXL pikantny Roleski Ketchup XXL pikantny
    Data przyd. 2027-08-07
    Dagoma Ketchup Kaszubski ostry Dagoma Ketchup Kaszubski ostry
    Data przydatności
    2028-06-23

    inne produkty marki Pudliszki

    Firma Pudliszki prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 20 produktów marki Pudliszki.

    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Pudliszki - sok pomidorowy Pudliszki - sok pomidorowy
    ze świeżych pomidorów 300 ml
    13,70zł/l

    Cena: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-09-22
    Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
    oryginalny 480 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-08-19
    Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny
    Data przydatności
    2027-06-18
    Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Sos Boloński
    Data przyd. 2027-08-13
    Pudliszki Fasolka po bretońsku z Pudliszki Fasolka po bretońsku z
    kiełbasą i boczkiem 610 g
    18,93zł/kg

    Cena: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-12-10
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5