Włocławek ketchup słoik łagodny

Włocławek
44Włocławek ketchup słoik łagodny
Włocławek ketchup słoik łagodnyWłocławek ketchup słoik łagodny
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

23,65 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248001949

5901248001949

Cena: 4,73 zł

4.73 PLN 2027-08-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ketchup łagodny. Pasteryzowany marki Włocławek?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ketchup łagodny. Pasteryzowany marki Włocławek:

pomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3%) i cebuli (6,7%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia449 kJ/ 106 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany23 g
w tym cukry23 g
białko1,7 g
sól1,6 g

Seler : Zawiera

Producent marki Włocławek opisuje Ketchup łagodny. Pasteryzowany tak:

z pomidorami z Kujaw, Polski Producent, bez konserwantów
Marka:Włocławek
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ketchup łagodny. Pasteryzowany.
Przechowywanie:Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Ketchup łagodny. Pasteryzowany firmy Włocławek? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii ketchup

    Włocławek ketchup słoik łagodny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ketchup. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 46 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
    pikantny 200 g
    23,65zł/kg

    Cena: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-08-30
    Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-06-20
    P R Z E C E N A -10%
    Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
    480 g
    12,58zł/kg

    Cena: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-30
    Roleski Ketchup Markowy łagodny Roleski Ketchup Markowy łagodny
    450 g
    16,73zł/kg

    Cena: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-08-17
    Roleski Ketchup łagodny worek XXL Roleski Ketchup łagodny worek XXL
    2 kg
    12,58zł/kg

    Cena: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-03-12
    Ketchup Roleski XXL Ketchup Roleski XXL
    Data przyd. 2027-03-05
    Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
    380 g
    18,39zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-09-30
    Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
    380 g
    25,53zł/kg

    Cena: 9,70 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-21

    inne produkty marki Włocławek

    Czy znasz już markę Włocławek? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Włocławek od 18 sierpnia 2008.

    Włocławek ketchup pikantny Włocławek ketchup pikantny
    Data przyd. 2027-02-20
    Włocławek Koncentrat pomidorowy Włocławek Koncentrat pomidorowy
    30% 190 g
    27,11zł/kg

    Cena: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-05-30
    Włocławek Ketchup pikantny 380 g Włocławek Ketchup pikantny 380 g
    380 g
    18,39zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-07-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5