Kamis rozmaryn

Kamis
54Kamis rozmaryn
Naturalnie suszony dla zachowania pełni smaku i aromatu
Kamis rozmarynKamis rozmaryn
masa netto

masa netto

15 g

pojemność

cena za kilogram

266,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084034012

5900084034012

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu rozmaryn firmy Kamis?

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Kamis opisuje rozmaryn tak:

Naturalnie suszony dla zachowania pełni smaku i aromatu
Cechy:naturalnie suszony
Marka:Kamis
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Przepisy:Jajka w koszulce z pomidorami i cukinią Przygotowanie 10 min Gotowanie 20 min Porcje 4 Składniki: 1 cebula pokrojona w kostkę 2 łyżki oleju 1 cukinia pokrojona w kostkę 1 puszka pomidorów bez skóry pokrojonych 2 łyżeczki rozmarynu Kamis 1 łyżeczka czosnku granulowanego Kamis 2 łyżki octu 4 jaja sól, pieprz do smaku 2 ulubione bułki 4 plastry boczku wędzonego lub wędzonki 1. Cebulę podsmaż na oleju, dodaj cukinię, smaż ok. 3 min. Dodaj pomidory, rozmaryn, czosnek, duś ok. 12 min. aż płyn odparuje, dopraw solą i pieprzem. 2. Bułki przekrój na pół, zapiecz na patelni lub w piekarniku, boczek usmaż. 3. W tym samym czasie w rondelku zagotuj wodę z octem i 1 łyżeczką soli. 4. Jajka pojedynczo wbijaj do małego naczynia, a następnie delikatnie wrzucaj do mocno zamieszanej wody i gotuj ok. 3 min. 5. Na grzankach ułóż kolejno warzywa, jajko i boczek.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adres zwrotny:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska

Jakie recenzje zebrał produkt rozmaryn marki Kamis? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

    Produkt rozmaryn firmy Kamis znajduje się w kategorii przyprawy roślinne jednorodne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy roślinne jednorodne:

    Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
    mielone 15 g
    132,67zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-02-28
    Prymat ziele angielskie Prymat ziele angielskie
    15 g
    132,67zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2029-06-30
    Prymat cynamon mielony Prymat cynamon mielony
    15 g
    132,67zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2029-06-30
    Prymat pieprz biały mielony Prymat pieprz biały mielony
    15 g
    148,00zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2029-02-28
    Prymat imbir mielony Prymat imbir mielony
    15 g
    132,67zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2029-03-31
    Prymat pieprz kolorowy ziarnisty Prymat pieprz kolorowy ziarnisty
    15 g
    148,00zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-05-30
    Prymat owoc jałowca Prymat owoc jałowca
    15 g
    142,00zł/kg

    Cena: 2,13 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-02-28
    Cykoria Goździki Cykoria Goździki
    15 g
    199,33zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2028-02-28

    inne produkty marki Kamis

    Firma Kamis prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 9 produktów marki Kamis.

    Kamis curry Kamis curry
    Data przyd. 2029-01-25
    Kamis Sos sałatkowy czosnkowy Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
    Data przyd. 2028-01-21
    Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Pieprz czarny mielony
    16 g
    174,38zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    20
    Data przydatności
    2028-11-09
    Kamis Majeranek suszony Kamis Majeranek suszony
    7 g
    395,71zł/kg

    Cena: 2,77 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2029-02-07
    Kamis Zioła prowansalskie Kamis Zioła prowansalskie
    8 g
    398,75zł/kg

    Cena: 3,19 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-05-15
    Kamis Pieprz czarny ziarnisty Kamis Pieprz czarny ziarnisty
    16 g
    174,38zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    49
    Data przydatności
    2029-02-09
    Kamis Cynamon mielony Kamis Cynamon mielony
    12 g
    232,50zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    55
    Data przydatności
    2028-11-22
    Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
    180 g
    28,67zł/kg

    Cena: 5,16 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5