Kamis Oregano

Kamis
Kamis OreganoKamis Oregano
masa netto

masa netto

8 g

pojemność

cena za kilogram

335,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084270458

5900084270458

Cena: 2,68 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.68 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Oregano marki Kamis?

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Kamis opisuje Oregano tak:

delikatnie suszone dla wyrazistego ziołowego smaku i aromatu
Marka:KAMIS
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Oregano.
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adres zwrotny:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska

inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kamis Oregano do kategorii przyprawy roślinne jednorodne.

Prymat Oregano Prymat Oregano
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-30
Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść
laurowy suszony 8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Dary Natury Oregano BIO Dary Natury Oregano BIO
20 g
364,50zł/kg

Cena: 7,29 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-02
Cykoria Oregano Cykoria Oregano
10 g
176,00zł/kg

Cena: 1,76 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-05-30
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2029-07-30

inne produkty marki Kamis

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kamis? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Kamis Sos sałatkowy czosnkowy Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
Data przyd. 2028-01-21
Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Pieprz czarny mielony
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2028-11-09
Kamis Majeranek suszony Kamis Majeranek suszony
7 g
395,71zł/kg

Cena: 2,77 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-07
Kamis Zioła prowansalskie Kamis Zioła prowansalskie
8 g
398,75zł/kg

Cena: 3,19 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-05-15
Kamis Pieprz czarny ziarnisty Kamis Pieprz czarny ziarnisty
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
49
Data przydatności
2029-02-09
Kamis Cynamon mielony Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
55
Data przydatności
2028-11-22
Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Cena: 5,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5