Kamis Majeranek suszony

Kamis
Kamis Majeranek suszonyKamis Majeranek suszony
masa netto

masa netto

7 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-07

pojemność

cena za kilogram

395,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084275088

5900084275088

Cena: 2,77 zł

2.77 PLN 2029-02-07 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Majeranek suszony firmy Kamis.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Kamis opisuje Majeranek suszony tak:

zbierany w okresie kwitnienia dla zachowania ziołowego aromatu
Marka:Kamis
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Majeranek suszony.
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Przepisy:Polędwiczka w sosie jabłkowym Przygotowanie 10 min Gotowanie 65 min Porcje 4 Składniki: 2 polędwiczki wieprzowe (ok. 600 g) 1½ łyżki majeranku Kamis 1 łyżeczka czosnku granulowanego Kamis ½ łyżeczki pieprzu czarnego mielonego Kamis 1 łyżeczka soli morskiej Kamis 2 łyżki oleju 300 ml soku jabłkowego ½ łyżeczki pieprzu młotkowanego Kamis 200 ml śmietany 36 % 200 g kaszy jaglanej 50 g masła 2 kwaśne twarde jabłka 1. Polędwiczki oprósz 1 łyżką majeranku, czosnkiem, pieprzem i solą, odstaw na 30 min, następnie obsmaż na patelni i piecz w piekarniku w temperaturze 90 °C około 60 min. 2. Do rondelka wlej sok jabłkowy z dodatkiem pieprzu młotkowanego, zredukuj pięciokrotnie gotując, dodaj śmietanę, gotuj do uzyskania konsystencji sosu, dopraw solą. 3. Kaszę jaglaną ugotuj w osolonej wodzie z 1/3 masła. 4. Z jabłek usuń drylownicą gniazda nasienne, pokrój je w centymetrowe plastry, przed podaniem usmaż na złoty kolor na maśle, na koniec oprósz pozostałym majerankiem. 5. Polędwiczki wyjmij z piekarnika, odstaw na 2-3 min. 6. Podawaj pokrojone w plastry z jabłkami, sosem i kaszą jaglaną.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adres zwrotny:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska

inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Produkt Majeranek suszony firmy Kamis znajduje się w kategorii przyprawy roślinne jednorodne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy roślinne jednorodne:

Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-30
Cykoria majeranek suszony duże Cykoria majeranek suszony duże
opakowanie XXL 80 g
56,50zł/kg

Cena: 4,52 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Cykoria Majeranek suszony Cykoria Majeranek suszony
10 g
127,00zł/kg

Cena: 1,27 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30

inne produkty marki Kamis

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kamis? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Kamis Sos sałatkowy czosnkowy Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
Data przyd. 2028-01-21
Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Pieprz czarny mielony
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2028-11-09
Kamis Zioła prowansalskie Kamis Zioła prowansalskie
8 g
398,75zł/kg

Cena: 3,19 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-05-15
Kamis Pieprz czarny ziarnisty Kamis Pieprz czarny ziarnisty
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
49
Data przydatności
2029-02-09
Kamis Cynamon mielony Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
55
Data przydatności
2028-11-22
Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Cena: 5,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-13
Kamis Papryka ostra mielona Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5