Kamis Bazylia

Kamis
Kamis BazyliaKamis Bazylia
masa netto

masa netto

8 g

pojemność

cena za kilogram

335,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084270434

5900084270434

Cena: 2,68 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.68 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Bazylia firmy Kamis.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Kamis opisuje Bazylia tak:

zbierana ręcznie, aby zachować jak najwięcej naturalnego smaku, koloru i aromatu
Marka:KAMIS
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Bazylia.
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Przepisy:Pieczona mozzarella Przygotowanie 10 min Gotowanie 12 min Porcje 4 Składniki: 1 opakowanie mini mozzarelli 2 łyżeczki Bazyli Kamis 150 g boczku wędzonego w plastrach 1 dojrzałe awokado pokrojone w grubą kostkę 250 g pomidorków koktajlowych przekrojonych na pół 100 g zielonych oliwek 2 łyżki oliwy z oliwek 1 łyżka soku z cytryny sól, pieprz do smaku 1. Mozzarellę oprósz połową bazylii. 2. Owiń dokładnie wędzonym boczkiem. 3. Piecz 12 min w piekarniku rozgrzanym do 195°C. 4. W tym samym czasie wymieszaj pozostałe składniki. dopraw solą i pieprzem, dodaj upieczoną mozzarellę.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adres zwrotny:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska

inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Kamis Bazylia w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy roślinne jednorodne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 124 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-30
Prymat Oregano Prymat Oregano
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść
laurowy suszony 8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Dary Natury Bazylia BIO Dary Natury Bazylia BIO
25 g
310,00zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-01-02
Cykoria Bazylia Cykoria Bazylia
10 g
185,00zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-03-30
Big Nature Bazylia mielona Big Nature Bazylia mielona
100 g
48,50zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-30
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-07-30

inne produkty marki Kamis

Czy znasz już markę Kamis? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kamis od 19 kwietnia 2008.

Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Kamis Sos sałatkowy czosnkowy Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
Data przyd. 2028-01-21
Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Pieprz czarny mielony
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2028-11-09
Kamis Majeranek suszony Kamis Majeranek suszony
7 g
395,71zł/kg

Cena: 2,77 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-07
Kamis Zioła prowansalskie Kamis Zioła prowansalskie
8 g
398,75zł/kg

Cena: 3,19 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-05-15
Kamis Pieprz czarny ziarnisty Kamis Pieprz czarny ziarnisty
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
49
Data przydatności
2029-02-09
Kamis Cynamon mielony Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
55
Data przydatności
2028-11-22
Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Cena: 5,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5