Jamar Ocet jabłkowy naturalnie mętny, z aronią

Jamar Ocet jabłkowy z aronią Jamar to wysokiej jakości połączenie dwóch ciekawych smaków – słodkiego jabłka ze stonowaną, lekko kwaśną aronią. Taki duet pogłębi aromat każdej przygotowywanej potrawy, nadając jej nowy wymiar. Polecamy wypróbować do wytrawnych sałatek!
Jamar Ocet jabłkowy naturalnie mętny, z aroniąJamar Ocet jabłkowy naturalnie mętny, z aronią
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

27,96 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844100633

5901844100633

Cena: 6,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ocet jabłkowy 6 % kwasowości z dodatkiem koncentratu z aronii. Naturalnie mętny. Na wodzie ze źródeł jurajskich. Niefiltrowany marki Jamar?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Jamar:

ocet jabłkowy, koncentrat z aronii (1,8 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
Energia116 kJ / 27 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy nasycone0 g
Węglowodany1,8 g
- w tym cukry0,8 g
Białko0 g
Sól0 g

Producent marki Jamar opisuje Ocet jabłkowy 6 % kwasowości z dodatkiem koncentratu z aronii. Naturalnie mętny. Na wodzie ze źródeł jurajskich. Niefiltrowany tak:

Ocet jabłkowy z aronią Jamar to wysokiej jakości połączenie dwóch ciekawych smaków – słodkiego jabłka ze stonowaną, lekko kwaśną aronią. Taki duet pogłębi aromat każdej przygotowywanej potrawy, nadając jej nowy wymiar. Polecamy wypróbować do wytrawnych sałatek!
Cechy:Producent polski
Marka:Jamar
O marce:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości z dodatkiem koncentratu z aronii. Naturalnie mętny. Na wodzie ze źródeł jurajskich. Niefiltrowany.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0°C do +25°C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Przygotowanie i stosowanie:Do bezpośredniego spożycia stosować w rozcieńczeniu 1:1.
Rodzaj opakowania:Butelka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii ocet

Wyrób firmy Jamar o nazwie Ocet jabłkowy 6 % kwasowości z dodatkiem koncentratu z aronii. Naturalnie mętny. Na wodzie ze źródeł jurajskich. Niefiltrowany został przypisany do kategorii ocet. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
250 ml
41,64zł/l

Cena: 10,41 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-28
Jamar Ocet jablkowy Jamar Ocet jablkowy
naturalnie mętny 250 ml
27,04zł/l

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-25
Alce Nero Ocet balsamiczny Alce Nero Ocet balsamiczny
z modeny filtrowany BIO 250 ml
69,56zł/l

Cena: 17,39 zł

PLN
1
1
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z białego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-30
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z czerwonego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-09
Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka
250 ml
43,96zł/l

Cena: 10,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-05-29
Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany
BIO 500 ml
35,98zł/l

Cena: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-09

inne produkty marki Jamar

Firma Jamar prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 25 października 2008 - aktualnie dostępnych jest 28 produktów marki Jamar.

Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Ocet jabłkowy 6%
5 litrów
11,15zł/l

Cena: 55,73 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-02-29
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
BIO
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
500 ml
13,68zł/l

Cena: 6,84 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2028-04-30
Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
marchewka i groszek 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-01-31
Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-31
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5