Helios Selection Ketchup

Helios Selection
Helios Selection KetchupHelios Selection Ketchup
masa netto

masa netto

330 g

pojemność

cena za kilogram

31,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8410095043738

8410095043738

Cena: 10,47 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.47 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Ketchup marki Helios Selection?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Helios Selection:

Pomidory, cukier, ocet spirytusowy, sól, aromat naturalny.


inne produkty w kategorii ketchup

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Helios Selection Ketchup do kategorii ketchup.

Kotlin ketchup pikantny Kotlin ketchup pikantny
Data przyd. 2027-06-30
Kotlin ketchup łagodny Kotlin ketchup łagodny
Data przyd. 2027-06-30
Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-20
Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-04-29
Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
pikantny 200 g
23,65zł/kg

Cena: 4,73 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
łagodny 200 g
23,65zł/kg

Cena: 4,73 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-30
Włocławek ketchup pikantny Włocławek ketchup pikantny
Data przyd. 2027-02-20
P R Z E C E N A -10%
Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
480 g
12,58zł/kg

Cena: 6,04 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-12-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5