Hektor Papryka konserwowa

Hektor
41Hektor Papryka konserwowa
Hektor Papryka konserwowaHektor Papryka konserwowa
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-30

pojemność

cena za litr

11,49 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000611

5904747000611

Cena: 10,34 zł

Kup 8 szt. po 10.19 zł/szt
10.34 PLN 2027-10-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Papryka konserwowa marki Hektor?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Papryka konserwowa marki Hektor:

Papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, olej rzepakowy, cebula, liść laurowy, gorczyca, ziele angielskie.

Jakie recenzje zebrał produkt Papryka konserwowa marki Hektor? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Hektor Papryka konserwowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 300 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
    kaszubskie 900 g
    11,10zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-10-30
    Hektor Kapusta kiszona Hektor Kapusta kiszona
    900 g
    7,37zł/kg

    Cena: 6,63 zł

    PLN
    1
    27
    Data przyd. 2027-08-30
    Hektor Sałatka obiadowa firmowa Hektor Sałatka obiadowa firmowa
    900 g
    9,12zł/kg

    Cena: 8,21 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-08-30
    Hektor Groszek konserwowy Hektor Groszek konserwowy
    900 g
    9,87zł/kg

    Cena: 8,88 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-05-30
    Hektor Ogórki kiszone Hektor Ogórki kiszone
    900 ml
    11,48zł/l

    Cena: 10,33 zł

    PLN
    1
    36
    Data przydatności
    2027-10-30
    Rolnik Sałatka grecka Rolnik Sałatka grecka
    900 ml
    11,10zł/l

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2028-06-20
    Hektor Sałatka Wiejska z zielonych Hektor Sałatka Wiejska z zielonych
    pomidorów 900 ml
    7,40zł/l

    Cena: 6,66 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-09-30
    Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
    650 g
    14,52zł/kg

    Cena: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-13

    inne produkty marki Hektor

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Hektor? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
    900 g
    15,08zł/kg

    Cena: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-10-30
    Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
    900 g
    11,58zł/kg

    Cena: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-01-30
    Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
    900 g
    9,99zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
    900 g
    16,16zł/kg

    Cena: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
    900 g
    12,04zł/kg

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-08-30
    Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
    270 g
    15,48zł/kg

    Cena: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-01-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5