Hektor Buraczki wiórki

Hektor
53Hektor Buraczki wiórki
Hektor Buraczki wiórkiHektor Buraczki wiórki
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

14,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000604

5904747000604

Cena: 4,37 zł

Kup 10 szt. po 4.08 zł/szt
4.37 PLN 2027-08-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Buraczki wiórki marki Hektor?

Jak powstał produkt Buraczki wiórki firmy Hektor - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Buraczki ćwikłowe, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Buraczki wiórki firmy Hektor. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Hektor Buraczki wiórki do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

    Rolnik pędy bambusa Rolnik pędy bambusa
    310 g
    34,77zł/kg

    Cena: 10,78 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-02-20
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
    babcine 480 g
    14,56zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-31
    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11

    inne produkty marki Hektor

    Poznaj produkty marki Hektor - w aktualnej ofercie mamy 51 produktów Hektor.

    Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
    900 g
    15,08zł/kg

    Cena: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-10-30
    Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
    900 g
    11,58zł/kg

    Cena: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-01-30
    Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
    900 g
    9,99zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
    900 g
    16,16zł/kg

    Cena: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
    900 g
    12,04zł/kg

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-08-30
    Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
    270 g
    15,48zł/kg

    Cena: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-01-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5