Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 płatki z pełnego ziarna BIO

Bio Ania

Skład:

płatki orkiszowe 50%, płatki pszenne, płatki jęczmienne, płatki żytnie, syrop ryżowy, tłuszcz roślinny, mleko w proszku, łam waflowy.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO

Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 płatki z pełnego ziarna BIOBio Ania Grunchy orkiszowe 4 płatki z pełnego ziarna BIO
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

59,89 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453004005

5903453004005

Cena: 10,78 zł

10.78 PLN 2027-01-31 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Bio Grunchy orkiszowe firmy Bio Ania?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 płatki z pełnego ziarna BIO? Sprawdź listę składników:

*łam waflowy 25% (bio mąka orkiszowa), *bio płatki orkiszowe 18%, *bio syrop ryżowy, *bio płatki pszenne, *bio płatki jęczmienne, *bio płatki żytnie, *bio tłuszcz kokosowy, *bio mleko w proszku, (*Składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1683 kJ/400 kcal
Tłuszcz11,9 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,1 g
Węglowodany 68,0 g
- w tym cukry 28,5 g
Białko 7,8 g
Sól 0,43 g
zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Bio Ania opisuje Bio Grunchy orkiszowe tak:


Skład:

płatki orkiszowe 50%, płatki pszenne, płatki jęczmienne, płatki żytnie, syrop ryżowy, tłuszcz roślinny, mleko w proszku, łam waflowy.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO


Cechy:doskonała i pyszna przekąska, magia dobrego smaku, z pełnego ziarna
Marka:Ania
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Bio Grunchy orkiszowe
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Rodzaj opakowania:Zgrzewane
Kraj pochodzenia:UE
Adres producenta:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
Adres zwrotny:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
tel./ +48 12 422 21 89

inne produkty w kategorii ciastka

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 płatki z pełnego ziarna BIO do kategorii ciastka.

Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
Deserowe czekoladowe 180 g
31,67zł/kg

Cena: 5,70 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-06
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-04-28
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2027-03-27
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-23
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07

inne produkty marki Bio Ania

Firma Bio Ania prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 lutego 2016 - aktualnie dostępnych jest 8 produktów marki Bio Ania.

Bio Ania Muffinki babuni kakaowe Bio Ania Muffinki babuni kakaowe
BIO 200 g
81,95zł/kg

Cena: 16,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-01
Bio Ania Wafle domowe z otrębami Bio Ania Wafle domowe z otrębami
bez dodatku cukrów BIO 190 g
66,95zł/kg

Cena: 12,72 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-01
Bio Ania Herbatniki prostokątne Bio Ania Herbatniki prostokątne
BIO 100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-04-30
Bio Ania Pałeczki ptysiowe Bio Ania Pałeczki ptysiowe
bez dodatku cukru BIO 70 g
136,14zł/kg

Cena: 9,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-30
Bio Ania krakersy mini jungle BIO Bio Ania krakersy mini jungle BIO
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Bio Ania Wafle domowe bez dodatku Bio Ania Wafle domowe bez dodatku
cukrów BIO 190 g
68,37zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-04-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5