Goong Sos Sojowy o obniżonej zawartości soli

Pamapol
Goong Sos Sojowy o obniżonej zawartości soliGoong Sos Sojowy o obniżonej zawartości soli
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-27

pojemność

cena za litr

39,93 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501001091

5907501001091

Cena: 5,99 zł

5.99 PLN 2028-02-27 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Naturalnie warzony sos sojowy o obniżonej zawartości soli firmy Pamapol.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Pamapol:

nasiona soi 48 %, woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 ml produktu
Wartość energetyczna267 kJ / 63 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany8,6 g
w tym cukry3,3 g
Białko7,1 g
Sól12 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Soja : Zawiera

Producent marki Pamapol opisuje Naturalnie warzony sos sojowy o obniżonej zawartości soli tak:

naturalnie warzony, produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegan, bez E składników
Marka:Goong
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Naturalnie warzony sos sojowy o obniżonej zawartości soli.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.
Rodzaj opakowania:Butelka
Kraj pochodzenia:Chiny
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii przyprawy w płynie

Goong Sos Sojowy o obniżonej zawartości soli w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy w płynie. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 9 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Maggi Przyprawa w płynie Maggi Przyprawa w płynie
960 g
18,54zł/kg

Cena: 17,80 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 1 kg

Cena: 12,16 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-10-30
Lima Sos Sojowo-pszeniczny Shuyu Lima Sos Sojowo-pszeniczny Shuyu
Łagodny BIO 250 ml
79,04zł/l

Cena: 19,76 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-13
Octim Krem balsamiczny o smaku Octim Krem balsamiczny o smaku
malinowym 310 g
44,32zł/kg

Cena: 13,74 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-03
Octim Krem balsamiczny o smaku Octim Krem balsamiczny o smaku
wisniowym 310 g
44,32zł/kg

Cena: 13,74 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-03

inne produkty marki Pamapol

Firma Pamapol prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 28 grudnia 2011 - aktualnie dostępnych jest 14 produktów marki Pamapol.

Pamapol Pasztet domowy z drobiem Pamapol Pasztet domowy z drobiem
100% GRATIS! 390 g
12,05zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2027-03-18
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
53
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
59
Data przyd. 2029-01-10
Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
z boczkiem 500 g
16,66zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-01-22
Pamapol Bigos domowy Pamapol Bigos domowy
Data przyd. 2028-06-30
Pamapol Pasztet domowy wieprzowy Pamapol Pasztet domowy wieprzowy
Data przyd. 2027-03-03
Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
500 g
22,42zł/kg

Cena: 11,21 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-07-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5