Dary Natury Przyprawa prowansalska BIO

Dary Natury

Przyprawa szczególnie stosowana do potraw tłustych, mająca również zastosowanie do zup, sosów i pieczeni.

składniki: cząber, rozmaryn, oregano, bazylia, tymianek (po 15%), majeranek, szałwia, lawenda (w różnych proporcjach)

 

Dary Natury Przyprawa prowansalska BIODary Natury Przyprawa prowansalska BIO
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-03

pojemność

cena za kilogram

429,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527537

5902768527537

Cena: 8,59 zł

8.59 PLN 2028-03-03 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Przyprawa prowansalska BIO firmy Dary Natury?

Producent marki Dary Natury opisuje Przyprawa prowansalska BIO tak:

Przyprawa szczególnie stosowana do potraw tłustych, mająca również zastosowanie do zup, sosów i pieczeni.

składniki: cząber, rozmaryn, oregano, bazylia, tymianek (po 15%), majeranek, szałwia, lawenda (w różnych proporcjach)

 


inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki

Dary Natury Przyprawa prowansalska BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy sypkie mieszanki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 75 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
Prymat przyprawa do bigosu Prymat przyprawa do bigosu
Data przyd. 2028-01-31
Prymat przyprawa do flaków Prymat przyprawa do flaków
Data przydatności
2027-11-30
Prymat Przyprawa do mięsa Prymat Przyprawa do mięsa
mielonego 20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2028-07-30
Prymat Przyprawa do gulaszu Prymat Przyprawa do gulaszu
Data przyd. 2028-07-30
Prymat Przyprawa do spaghetti Prymat Przyprawa do spaghetti
20 g
111,50zł/kg

Cena: 2,23 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2028-04-30
Prymat Przyprawa do sałatek Prymat Przyprawa do sałatek
20 g
111,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-05-30

inne produkty marki Dary Natury

Firma Dary Natury prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 września 2016 - aktualnie dostępnych jest 52 produktów marki Dary Natury.

Dary Natury Herbatka z korzenia Dary Natury Herbatka z korzenia
mniszka BIO 100 g
189,90zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-04
Dary Natury Herbatka ziele Dary Natury Herbatka ziele
macierzanki BIO 25 g
270,40zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-01
Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
30 g
260,67zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
wieprzowego BIO 40 g
231,50zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-01
Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
bezglutenowa 500 g
65,52zł/kg

Cena: 32,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-03
Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
bezglutenowa 500 g
33,52zł/kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-04
Dary Natury Cebula suszona BIO Dary Natury Cebula suszona BIO
40 g
222,00zł/kg

Cena: 8,88 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-05-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5