Dary Natury Sos z ostrej papryki chili BIO

Dary Natury
Dary Natury Sos z ostrej papryki chili BIODary Natury Sos z ostrej papryki chili BIO
BIO
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

55,05 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006370

5902741006370

Cena: 12,11 zł

12.11 PLN 2027-04-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Ekologiczny sos z ostrej papryki chili. Produkt pasteryzowany firmy Dary Natury.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ekologiczny sos z ostrej papryki chili. Produkt pasteryzowany marki Dary Natury:

papryka ostra* 50,4%, cukier trzcinowy*, olej rzepakowy*, sok z pigwowca*, ocet*, sól morska, czosnek*, suszone pomidory*, mąka ziemniaczana*, *produkt rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 799,7 kJ/189,5 kcal
Tłuszcz 4,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 36,2 g
w tym cukry 25,0 g
Białko 0,9 g
Sól 2,7 g
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Producent marki Dary Natury opisuje Ekologiczny sos z ostrej papryki chili. Produkt pasteryzowany tak:

Dary Natury
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ekologiczny sos z ostrej papryki chili. Produkt pasteryzowany
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu w lodówce.
Przygotowanie i stosowanie:Rozwarstwienie produktu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady. Przed użyciem wstrząsnąć
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:Mirosław Angielczyk Dary Natury Koryciny 73 17-315 Grodzisk
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii sosy gotowe

Dary Natury Sos z ostrej papryki chili BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii sosy gotowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 115 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Roleski Salsa Dip paprykowy NOWOŚĆ Roleski Salsa Dip paprykowy NOWOŚĆ
idealny do nachos 220 g
38,55zł/kg

Cena: 8,48 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-04-16
Roleski Salsa Dip serowy idealny Roleski Salsa Dip serowy idealny
do nachos NOWOŚĆ 220 g
38,45zł/kg

Cena: 8,46 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-04-18
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
Data przyd. 2027-03-04
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12

inne produkty marki Dary Natury

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Dary Natury, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Dary Natury Herbatka z korzenia Dary Natury Herbatka z korzenia
mniszka BIO 100 g
189,90zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-04
Dary Natury Herbatka ziele Dary Natury Herbatka ziele
macierzanki BIO 25 g
270,40zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-01
Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
30 g
260,67zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
wieprzowego BIO 40 g
231,50zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-01
Dary Natury Przyprawa prowansalska Dary Natury Przyprawa prowansalska
BIO 20 g
429,50zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-03
Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
bezglutenowa 500 g
65,52zł/kg

Cena: 32,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-03
Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
bezglutenowa 500 g
33,52zł/kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5