Alce Nero Herbatniki musli BIO

Alce Nero

Herbatniki Musli Alce Nero produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości ekologicznych składników, bez dodatku sztucznych aromatów i konserwantów. Herbatniki Musli są idealną smaczną i zdrową przekąską.

Alce Nero Herbatniki musli BIOAlce Nero Herbatniki musli BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-15

pojemność

cena za kilogram

58,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004800496

8009004800496

Cena: 14,55 zł

14.55 PLN 2027-04-15 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Herbatniki musli BIO firmy Alce Nero.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Herbatniki musli BIO marki Alce Nero:

musli* (37,5 %) (płatki OWSIANE*, rodzynki*, suszone kawałki jabłka*, ORZECHY LASKOWE*), mąka PSZENNA* (27 %), oliwa z oliwek extra virgin (17 %)*, cukier trzcinowy*, syrop ryżowy*, substancje spulchniające (węglany amonu, węglan sodu), sól (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 1997 kJ / 475 kcal
Tłuszcz - 22 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,5 g
Węglowodany - 61 g
w tym cukry - 24 g
Błonnik - 5,5 g
Białko - 5,6 g
Sól - 0,46 g


Producent marki Alce Nero opisuje Herbatniki musli BIO tak:

Herbatniki Musli Alce Nero produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości ekologicznych składników, bez dodatku sztucznych aromatów i konserwantów. Herbatniki Musli są idealną smaczną i zdrową przekąską.


inne produkty w kategorii ciastka

Produkt Herbatniki musli BIO firmy Alce Nero znajduje się w kategorii ciastka, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciastka:

Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-04-28
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2027-03-27
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-23
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07

inne produkty marki Alce Nero

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Alce Nero, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
BIO 100% arabica 250 g
190,32zł/kg

Cena: 47,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-17
Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
100% arabica 250 g
181,76zł/kg

Cena: 45,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-10
Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
kawa mielona 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-17
Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
płaskurki razowy BIO 500 g
31,02zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-09
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5