Ekologiko Erytrytol

Ekologiko Erytrytol to naturalna substancja słodząca, stosowana jako alternatywa dla cukru tradycyjnego. Należy do grupy alkoholi cukrowych. Jest mniej słodszy od sacharozy (60 %-80 %). Charakteryzuje się bardzo niską kalorycznością (20 kcal/100 g) oraz minimalnym indeksem glikemiczny (IG=1). Doskonale nadaje się do słodzenia, gotowania i pieczenia. Produkt nie pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych
Ekologiko ErytrytolEkologiko Erytrytol
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

27,76 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231408

5903111231408

Cena: 13,88 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.88 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Erytrytol firmy Ekologiko.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Ekologiko Erytrytol? Sprawdź listę składników:

erytrytol 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze W 100 g
Wartość energetyczna83,7 kJ
Wartość energetyczna20 kcal
w tym nasycone kwasy tłuszczowe0,0 g
Węglowodany>99,5 g
w tym cukier0,0 g
w tym poliole>99,5 g
Białko0,0 g
Sól0,0 g

Producent marki Ekologiko opisuje Erytrytol tak:

Erytrytol to naturalna substancja słodząca, stosowana jako alternatywa dla cukru tradycyjnego. Należy do grupy alkoholi cukrowych. Jest mniej słodszy od sacharozy (60 %-80 %). Charakteryzuje się bardzo niską kalorycznością (20 kcal/100 g) oraz minimalnym indeksem glikemiczny (IG=1). Doskonale nadaje się do słodzenia, gotowania i pieczenia. Produkt nie pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych
Przechowywanie:Po otwarciu należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Należy spożyć przed: data na górze opakowania. (data określa numer partii)
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Chiny
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii cukier

Ekologiko Erytrytol w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cukier. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 47 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Santini Ksylitol Santini Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

Cena: 31,44 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-17
Cukier Diamant w kostkach Cukier Diamant w kostkach
500 g
13,06zł/kg

Cena: 6,53 zł

PLN
1
17
Bio Planet Cukier trzcinowy Bio Planet Cukier trzcinowy
brązowy demerara BIO 500 g
20,42zł/kg

Cena: 10,21 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-28
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
11
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Bio Planet Cukier trzcinowy jasny Bio Planet Cukier trzcinowy jasny
BIO 500 g
17,00zł/kg

Cena: 8,50 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-09-30
Ksylitol - cukier z brzozy Ksylitol - cukier z brzozy
500 g
43,50zł/kg

Cena: 21,75 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-24
Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
500 g
14,48zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-26

inne produkty marki Ekologiko

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Ekologiko, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Ekologiko Ekologiczny ryż basmati Ekologiko Ekologiczny ryż basmati
500 g
26,72zł/kg

Cena: 13,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-28
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
BIO
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
czerwona 400 g
23,00zł/kg

Cena: 9,20 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
razowy 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-11
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
trzcinowy brązowy 500 g
18,94zł/kg

Cena: 9,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-02-27
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
owocowe 300 g
35,70zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
tropikalne 300 g
27,83zł/kg

Cena: 8,35 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-25
Ekologiko Ekologiczne pomidory Ekologiko Ekologiczne pomidory
suszone 80 g
99,88zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-31
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
BIO
Ekologiko Ekologiczny ryż Ekologiko Ekologiczny ryż
długoziarnisty biały 500 g
16,32zł/kg

Cena: 8,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5