Diamant Cukier biały w saszetkach po 100 sztuk

Diamant
Diamant Cukier biały w saszetkach po 100 sztukDiamant Cukier biały w saszetkach po 100 sztuk
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

22,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907069000765

5907069000765

Cena: 11,19 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.19 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Cukier biały w saszetkach firmy Diamant.

Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1700 kJ
Wartość energetyczna400 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany100 g
w tym cukry100 g
Białko0 g
Sól0 g

Producent marki Diamant opisuje Cukier biały w saszetkach tak:

z natury, w zgodzie ze środowiskiem
Marka:Diamant
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Cukier biały w saszetkach.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii cukier

Produkt Cukier biały w saszetkach firmy Diamant znajduje się w kategorii cukier, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cukier:

Santini Ksylitol Santini Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

Cena: 31,44 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-17
Cukier Diamant w kostkach Cukier Diamant w kostkach
500 g
13,06zł/kg

Cena: 6,53 zł

PLN
1
17
Bio Planet Cukier trzcinowy Bio Planet Cukier trzcinowy
brązowy demerara BIO 500 g
20,42zł/kg

Cena: 10,21 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-28
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
11
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Bio Planet Cukier trzcinowy jasny Bio Planet Cukier trzcinowy jasny
BIO 500 g
17,00zł/kg

Cena: 8,50 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-09-30
Ksylitol - cukier z brzozy Ksylitol - cukier z brzozy
500 g
43,50zł/kg

Cena: 21,75 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-24
Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
500 g
14,48zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-26

inne produkty marki Diamant

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Diamant? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Diamant cukier biały kryształ Diamant cukier biały kryształ
Diamant Cukier puder Diamant Cukier puder
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5