Dagoma musztarda gdańska, delikatesowa miodowa

Czy warto kupić produkt musztarda gdańska, delikatesowa miodowa marki Dagoma?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt musztarda gdańska, delikatesowa miodowa marki Dagoma:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 501 kJ/119 kcal |
| Tłuszcz: | 4,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | <0,5 g |
| Węglowodany: | 16 g |
| w tym cukry: | 10,8 g |
| Białko: | 4,8 g |
| Sól: | 2,5 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Dagoma opisuje musztarda gdańska, delikatesowa miodowa tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru musztarda gdańska, delikatesowa miodowa firmy Dagoma. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 4 ocen.
- megalo , 2016-11-28 11:22:06pycha! coś zupełnie innego!
inne produkty w kategorii musztarda
Produkt musztarda gdańska, delikatesowa miodowa firmy Dagoma znajduje się w kategorii musztarda, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musztarda:
Cena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_sarepska/25746.htmlCena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_kaszubska/29719.htmlSkładniki: woda, ocet spirytusowy, cukier, gorczyca (16%), sól, kurkuma mielona, barwnik: ryboflawiny.
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_American_Classic_lagodna._linia_Street_Food._NOWOSC/91419.htmlwoda,, gorczyca biała 21%, cukier trzcinowy, ocet spirytusowy, olej rzepakowy tłoczony na zimno, sól morska, pieprz czarny
Cena: 8,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Dary_Natury_Musztarda_BIO/58604.htmlCena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Sarepska/20440.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Francuska/20441.htmlCena: 3,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Chrzanowa/20443.htmlCena: 3,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_stolowa/20444.htmlFirma Dagoma prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 5 produktów marki Dagoma.
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, reg(...)
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_Ketchup_Kaszubski_lagodny/55195.htmlkoncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, reg(...)
Cena: 9,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_Ketchup_Kaszubski_ostry/55196.html2028-03-16






Koszyk z zakupami