Dagoma musztarda kaszubska

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu musztarda kaszubska firmy Dagoma.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano musztarda kaszubska marki Dagoma:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 568 kJ / 134 kcal |
| Tłuszcz: | 5,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | <0,5 g |
| Węglowodany: | 16 g |
| w tym cukry: | 9,5 g |
| Białko: | 5,9 g |
| Sól: | 2,6 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Dagoma opisuje musztarda kaszubska tak:
Jakie recenzje zebrał produkt musztarda kaszubska marki Dagoma? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
- mondeo , 2017-08-09 19:11:26Super,polecam!!!
- megalo , 2016-11-28 11:22:27pycha! coś zupełnie innego!
inne produkty w kategorii musztarda
Dagoma musztarda kaszubska w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musztarda. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_sarepska/25746.htmlwoda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, miód sztuczny 2 % (cukier, woda, aromat miodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Cena: 4,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_gdanska._delikatesowa_miodowa/29718.htmlSkładniki: woda, ocet spirytusowy, cukier, gorczyca (16%), sól, kurkuma mielona, barwnik: ryboflawiny.
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_American_Classic_lagodna._linia_Street_Food._NOWOSC/91419.htmlwoda,, gorczyca biała 21%, cukier trzcinowy, ocet spirytusowy, olej rzepakowy tłoczony na zimno, sól morska, pieprz czarny
Cena: 8,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Dary_Natury_Musztarda_BIO/58604.htmlCena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Sarepska/20440.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Francuska/20441.htmlCena: 3,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Chrzanowa/20443.htmlCena: 3,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_stolowa/20444.htmlPoznaj produkty marki Dagoma - w aktualnej ofercie mamy 5 produktów Dagoma.
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, reg(...)
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_Ketchup_Kaszubski_lagodny/55195.htmlkoncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, reg(...)
Cena: 9,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_Ketchup_Kaszubski_ostry/55196.html2028-03-16






Koszyk z zakupami