Dagoma Ketchup Kaszubski ostry

Dagoma
Dagoma Ketchup Kaszubski ostryDagoma Ketchup Kaszubski ostry
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-23

pojemność

cena za kilogram

24,87 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901884720914

5901884720914

Cena: 9,45 zł

9.45 PLN 2028-06-23 NewCondition

Czy warto kupić produkt Ketchup ostry. Produkt pasteryzowany marki Dagoma?

Jak powstał produkt Ketchup ostry. Produkt pasteryzowany firmy Dagoma - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt papryki, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:418 kJ / 100 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,1 g
Węglowodany:22 g
w tym cukry:19 g
Białko:1,6 g
Sól:1,6 g

Seler : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać

Producent marki Dagoma opisuje Ketchup ostry. Produkt pasteryzowany tak:

Produkt polski
Marka:Dagoma
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ketchup ostry. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Dagoma Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Adres zwrotny:Dagoma Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck

inne produkty w kategorii ketchup

Wyrób firmy Dagoma o nazwie Ketchup ostry. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii ketchup. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
380 g
18,39zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-09-30
Włocławek Ketchup pikantny 380 g Włocławek Ketchup pikantny 380 g
380 g
18,39zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-07-30
Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
380 g
25,53zł/kg

Cena: 9,70 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-08-21
Kotlin ketchup pikantny Kotlin ketchup pikantny
Data przyd. 2027-06-30
Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-20
Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
pikantny 200 g
23,65zł/kg

Cena: 4,73 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Włocławek ketchup pikantny Włocławek ketchup pikantny
Data przyd. 2027-02-20

inne produkty marki Dagoma

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Dagoma, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Dagoma musztarda sarepska Dagoma musztarda sarepska
200 g
21,65zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-12-10
Dagoma musztarda gdańska, Dagoma musztarda gdańska,
delikatesowa miodowa 200 g
22,60zł/kg

Cena: 4,52 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-04-13
Dagoma musztarda kaszubska Dagoma musztarda kaszubska
200 g
21,65zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-12-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5