Cukry Nyskie Wafle Chrups cytrynowe

Cukry Nyskie

Wafleprzekładane krememo smaku cytrynowym(70%)

Cukry Nyskie Wafle Chrups cytrynoweCukry Nyskie Wafle Chrups cytrynowe
masa netto

masa netto

340 g

pojemność

cena za kilogram

32,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228011654

5901228011654

Cena: 10,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Wafle Chrups cytrynowe marki Cukry Nyskie?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cukry Nyskie:

mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), cukier, serwatkazdemineralizowana
w proszku (zmleka),serwatka w proszku(zmleka), olej roślinny rzepakowy, emulgator:
lecytyny (zsoi); substancja spulchniająca: węglany sodu, węglany amonu; sól, aromat,
regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwnik: kurkuma.


Wartość odżywcza w 100 g
Energia 2134kJ /510kcal

Tłuszcz
w tym:

-kwasy tłuszczowe
nasycone

30g

17g

Węglowodany
w tym:

-cukry

56g

30g

Białko 5,3g
Sól 0,40g

Możliwa obecność:jaj,sezamu, siarczynów, orzeszków arachidowychi orzechów.


Producent marki Cukry Nyskie opisuje Wafle Chrups cytrynowe tak:

Wafleprzekładane krememo smaku cytrynowym(70%)


inne produkty w kategorii batony i wafelki

Wyrób firmy Cukry Nyskie o nazwie Wafle Chrups cytrynowe został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
Data przyd. 2027-01-31
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
Data przyd. 2027-02-25
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
68
Data przyd. 2027-01-31
Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
164
Data przyd. 2027-06-30
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-30

inne produkty marki Cukry Nyskie

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Cukry Nyskie, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Cukry Nyskie Mieszanka Letnia Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
Data przyd. 2027-02-01
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki pełnoziorniste 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-18
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki Blacky 200 g
31,35zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-15
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki kakaowe 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-07-31
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
Deserowe czekoladowe 180 g
31,67zł/kg

Cena: 5,70 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5