Cukry Nyskie Wafelek proteinowy Fit&Free o smaku malinowym

Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Wafelek proteinowy  Fit&Free o smaku malinowymCukry Nyskie Wafelek proteinowy  Fit&Free o smaku malinowym
masa netto

masa netto

40 g

pojemność

cena za kilogram

109,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228015195

5901228015195

Cena: 4,37 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.37 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Wafelek proteinowy Fit&Free o smaku malinowym marki Cukry Nyskie?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Cukry Nyskie Wafelek proteinowy Fit&Free o smaku malinowym? Sprawdź listę składników:

czekolada mleczna 27% (substancja słodząca: maltitole; tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi); ekstrakt z wanilii), tłuszcz palmowy*, mąka pszenna, substancja słodząca: maltitole; koncentrat białek serwatkowych w proszku (z mleka), mleko odtłuszczone w proszku, serwatka zdemineralizowana w proszku (z mleka), kazeinian wapnia w proszku (z mleka), olej rzepakowy, proszek malinowy (4%), naturalny aromat, barwnik: betanina; emulgator: lecytyny (z soi); substancja spulchniająca: węglany sodu; sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 34,5%. *Tłuszcz palmowy certyfikowany w systemie RSPO (zrównoważony).


Wartości odżywcze w 100 g produktu: 2040 kj 487 kcal- wartość energetyczna 31g - tłuszcz; 19g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 37g - węglowodany; 10g - w tym cukry;23g - w tym alkohole wielowodorotlenowe 15g - białko 0,17g - sól


inne produkty w kategorii batony i wafelki

Cukry Nyskie Wafelek proteinowy Fit&Free o smaku malinowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 91 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bakalland Ba! baton zbożowy Banan Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
Data przyd. 2027-05-30
Bakalland Ba! baton zbożowy Bakalland Ba! baton zbożowy
Żurawina i pomarańcza 40 g
40,00zł/kg

Cena: 1,60 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-30
Sante Crunchy baton zbożowy Sante Crunchy baton zbożowy
musli z suszonymi śliwkami podlany polewą 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-04-03
Sante Green Tree Baton granola Sante Green Tree Baton granola
owsiany z czekoladą 40 g
64,00zł/kg

Cena: 2,56 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2026-11-28
Bakalland Ba! baton zbożowy 5 Bakalland Ba! baton zbożowy 5
Data przyd. 2027-05-30
Sante Crunchy Baton bananowy Sante Crunchy Baton bananowy
podlany czekoladą 40 g
56,25zł/kg

Cena: 2,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-01-20
Kopernik Wafel teatralny classic Kopernik Wafel teatralny classic
Data przyd. 2027-07-31
P R Z E C E N A -25%
E. Wedel Pierrot Baton orzechowy E. Wedel Pierrot Baton orzechowy
arachidowy w mlecznej czekoladzie 40 g
60,00zł/kg

Cena: 2,40 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-09

inne produkty marki Cukry Nyskie

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Cukry Nyskie, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Cukry Nyskie Mieszanka Letnia Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
Data przyd. 2027-02-01
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki pełnoziorniste 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-18
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki Blacky 200 g
31,35zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-15
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki kakaowe 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-07-31
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
Deserowe czekoladowe 180 g
31,67zł/kg

Cena: 5,70 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5