Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne owsiane z żurawiną

Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne owsiane z żurawinąCukry Nyskie Herbatniki Regionalne owsiane z żurawiną
masa netto

masa netto

62 g

pojemność

cena za kilogram

42,26 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228011128

5901228011128

Cena: 2,62 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.62 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Herbatniki Regionalne owsiane z żurawiną firmy Cukry Nyskie.

inne produkty w kategorii ciastka

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne owsiane z żurawiną do kategorii ciastka.

Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-04-28
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-03-27
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-05-23
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07

inne produkty marki Cukry Nyskie

Firma Cukry Nyskie prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 3 kwietnia 2019 - aktualnie dostępnych jest 7 produktów marki Cukry Nyskie.

Cukry Nyskie Mieszanka Letnia Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
Data przyd. 2027-02-01
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki pełnoziorniste 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-18
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki Blacky 200 g
31,35zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-15
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki kakaowe 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-07-31
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
Deserowe czekoladowe 180 g
31,67zł/kg

Cena: 5,70 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5