Cukry Nyskie Herbatniki Deserowe regionalne z masłem

Cukry Nyskie
51Cukry Nyskie Herbatniki Deserowe regionalne z masłem
Cukry Nyskie Herbatniki Deserowe  regionalne z masłemCukry Nyskie Herbatniki Deserowe  regionalne z masłem
masa netto

masa netto

180 g

pojemność

cena za kilogram

31,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228013559

5901228013559

Cena: 5,70 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
5.70 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Herbatniki Deserowe regionalne z masłem marki Cukry Nyskie?

Jak powstał produkt Herbatniki Deserowe regionalne z masłem firmy Cukry Nyskie - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Mąka pszenna , cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy ), skrobia, syrop cukru inwertowanego, masło (2%), serwatka zdemineralizowana w proszku ( z mleka), substancje spulchniające: węglany amonu, sól, aromat, emulgator: lecytyny (z soi); jaja w proszku.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Herbatniki Deserowe regionalne z masłem firmy Cukry Nyskie? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii ciastka

    Wyrób firmy Cukry Nyskie o nazwie Herbatniki Deserowe regionalne z masłem został przypisany do kategorii ciastka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 Bio Ania Grunchy orkiszowe 4
    płatki z pełnego ziarna BIO 180 g
    59,89zł/kg

    Cena: 10,78 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-31
    Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
    Deserowe czekoladowe 180 g
    31,67zł/kg

    Cena: 5,70 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-06
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    i orzechami 135 g
    44,37zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-04-28
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    135 g
    42,96zł/kg

    Cena: 5,80 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-03-27
    San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
    z cukrem 168 g
    33,21zł/kg

    Cena: 5,58 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-05-23
    Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
    waniliowe 120 g
    40,42zł/kg

    Cena: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2026-12-18
    Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
    Data przyd. 2026-12-18

    inne produkty marki Cukry Nyskie

    Czy znasz już markę Cukry Nyskie? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Cukry Nyskie od 3 kwietnia 2019.

    Cukry Nyskie Mieszanka Letnia Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
    Data przyd. 2027-02-01
    Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
    herbatniki pełnoziorniste 200 g
    29,95zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-18
    Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
    herbatniki Blacky 200 g
    31,35zł/kg

    Cena: 6,27 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-15
    Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
    herbatniki kakaowe 200 g
    29,95zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2027-07-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5