Cranberry Żurawina do mięs i serów

Sante
Cranberry Żurawina do mięs i serówCranberry Żurawina do mięs i serów
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-19

pojemność

cena za kilogram

30,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617046994

5900617046994

Cena: 6,14 zł

6.14 PLN 2028-02-19 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Cranberry Żurawina do mięs i serów marki Sante?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sante:

Żurawina 49 %, woda, cukier, substancja zagęszczająca: skrobia kukurydziana, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat.

inne produkty w kategorii borówka i żurawina

Wyrób firmy Sante o nazwie Cranberry Żurawina do mięs i serów został przypisany do kategorii borówka i żurawina. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Devaldano Żurawina Leśna Devaldano Żurawina Leśna
290 g
27,55zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-01-30
Devaldano Borówka leśna Devaldano Borówka leśna
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz żurawina do mięs Łowicz żurawina do mięs
Data przyd. 2027-02-28

inne produkty marki Sante

Czy znasz już markę Sante? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sante od 9 maja 2008.

Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5