Corny Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą firmy Corny.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą marki Corny:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1859 kJ / 443 kcal |
| Tłuszcz | 16,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,5 g |
| Węglowodany | 66,1 g |
| w tym cukry | 34,0 g |
| Błonnik | 3,2 g |
| Białko | 6,2 g |
| Sól | 0,53 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Corny opisuje Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą firmy Corny? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Corny Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 126 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
białka mleka 31 %: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17 %, substancja słodzą(...)
Cena: 5,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Baton_proteinowy_33_slony_karmel/72697.html2026-11-09
pełnoziarniste płatki zbożowe 32 % (owsiane, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, syrop glukozowy, płatki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżow(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_zurawina/90517.html2027-01-18
pełnoziarniste płatki zbożowe 27 % (owsiane, jęczmienne, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone orzechy laskowe 10 %, płatki zbożowe (mąka pszenna, cuk(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_orzechami_laskowymi/90518.htmlmleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki zbożowe (mąka psze(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_BiG_baton_zbozowy_z_mleczna_czekolada_i_bananami/90519.html2027-02-19
mleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki kokosowe 17 %, syr(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_kokosowy_z_mleczna_czekolada/90531.htmlbiałka mleka 31%: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe, substancja słodząca: ma(...)
Cena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Protein_33_Baton_o_smaku_czekoladowym/108965.html2026-11-13






Koszyk z zakupami