Corny Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą

Corny
51Corny Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą
Corny Big baton zbożowy   Z mleczną czekoladąCorny Big baton zbożowy   Z mleczną czekoladą
masa netto

masa netto

50 g

pojemność

cena za kilogram

55,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4011800567316

4011800567316

Cena: 2,76 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.76 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą firmy Corny.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą marki Corny:

czekolada mleczna 20 % (cukier, masa kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), chrupki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, syrop cukru inwertowanego), syrop glukozowy, syrop glukozowo-fruktozowy, pełnoziarniste płatki zbożowe 10 % (owsiane, pszenne, jęczmienne), prażone orzechy arachidowe, cukier, tłuszcz roślinny (kokosowy), płatki kukurydziane (kukurydza, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), miód, sól, naturalne aromaty, syrop cukru inwertowanego, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1859 kJ / 443 kcal
Tłuszcz16,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone9,5 g
Węglowodany66,1 g
w tym cukry34,0 g
Błonnik3,2 g
Białko6,2 g
Sól0,53 g

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Corny opisuje Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą tak:

Corny
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Opakowanie
Adres producenta:Schwartauer Werke, D-23608 Bad Schwartau, Germany
Adres zwrotny:Schwartauer Werke, D-23608 Bad Schwartau, Germany

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą firmy Corny? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii batony i wafelki

    Corny Big baton zbożowy Z mleczną czekoladą w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 91 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Corny Big baton zbożowy z żurawiną Corny Big baton zbożowy z żurawiną
    Data przydatności
    2027-01-18
    Snickers Baton z nadzieniem Snickers Baton z nadzieniem
    i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
    70,60zł/kg

    Cena: 3,53 zł

    PLN
    1
    40
    Data przyd. 2027-06-13
    Fiesta Wafelek kokosowy w Fiesta Wafelek kokosowy w
    czekoladzie mlecznej XXL 50 g
    39,80zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-05-28
    Fiesta Wafelek kakaowy w Fiesta Wafelek kakaowy w
    czekoladzie XXL 50 g
    39,80zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    28
    Data przydatności
    2027-07-15
    Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
    Data przyd. 2027-01-31
    Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
    Data przyd. 2027-02-26
    Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
    Data przyd. 2027-02-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5