Cykoria Budyń o smaku malinowym

Cykoria
411Cykoria Budyń o smaku malinowym
Cykoria Budyń o smaku malinowymCykoria Budyń o smaku malinowym
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

32,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288000554

5900288000554

Cena: 1,30 zł

1.30 PLN 2028-01-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt Budyń w proszku na 500 ml mleka marki Cykoria?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cykoria:

skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat, suszony koncentrat soku malinowego 0,1 %, barwnik: kwas karminowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna389 kJ/92 kcal
Tłuszcz1,7 g
w tym kw. tł. nasycone1,0 g
Węglowodany16 g
w tym cukry10 g
Błonnik0 g
Białko3,0 g
Sól0,10 g
Wartość odżywcza podana dla produktu przyrządzonego z ½ l mleka (2 % tłuszczu) i z 2 łyżkami cukru (34 g).
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Budyń w proszku na 500 ml mleka tak:

podawaj: z owocami, z sosami deserowymi, z konfiturami, z syropami owocowymi
Marka:Cykoria
O marce:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Budyń w proszku na 500 ml mleka.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przyrządzania: 1. Z ½ litra zimnego mleka odlać ½ szklanki i wsypać do niej zawartość torebki, dobrze wymieszać. Resztę mleka zagotować dodając 2 łyżki cukru (34 g) i zestawić z ognia. 2. Wlać rozrobiony proszek i ciągle mieszając gotować jeszcze przez chwilę. 3. Gotowy budyń wlać do salaterek, spożywać na zimno lub ciepło.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Budyń w proszku na 500 ml mleka firmy Cykoria. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.




    inne produkty w kategorii budyń

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cykoria Budyń o smaku malinowym do kategorii budyń.

    Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
    bezglutenowy 40 g
    108,75zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-12
    Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
    bezglutenowy BIO 40 g
    99,75zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-01-20
    Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
    śmietankowym 40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2028-02-25
    Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
    czekoladowym 40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    Data przyd. 2028-01-31
    Cykoria Budyń o smaku cytrynowym Cykoria Budyń o smaku cytrynowym
    40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2028-02-25
    Cykoria Budyń o smaku waniliowym Cykoria Budyń o smaku waniliowym
    40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-02-25
    Cykoria Budyń o smaku wiśniowym Cykoria Budyń o smaku wiśniowym
    40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2027-10-31
    Amylon Budyń śmietankowy BIO Amylon Budyń śmietankowy BIO
    bezglutenowy 40 g
    103,75zł/kg

    Cena: 4,15 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-06-30

    inne produkty marki Cykoria

    Poznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 128 produktów Cykoria.

    Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
    20 g
    92,50zł/kg

    Cena: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Data przyd. 2029-02-28
    Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
    błyskawiczny 60 g
    37,67zł/kg

    Cena: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2028-03-30
    Cykoria Chili Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    Data przyd. 2028-01-30
    Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
    ekspresowa 30 torebek 120 g
    44,92zł/kg

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-05-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    truskawkowym 100 g
    56,30zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-11-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    rumowym 100 g
    32,40zł/kg

    Cena: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-11-30
    Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
    Data przyd. 2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5