Cykoria Lody domowe o smaku słonego karmelu

Cykoria
55
Ok.Cykoria Lody domowe o smaku słonego karmelu
57Cykoria Lody domowe o smaku słonego karmelu
Cykoria Lody domowe o smaku słonego karmeluCykoria Lody domowe o smaku słonego karmelu
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

41,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288252779

5900288252779

Cena: 2,51 zł

Kup 25 szt. po 2.47 zł/szt
2.51 PLN 2027-03-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Koncentrat lodów w proszku do przyrządzania na mleku lub wodzie firmy Cykoria.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Koncentrat lodów w proszku do przyrządzania na mleku lub wodzie marki Cykoria:

cukier, preparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a, syrop glukozowy), mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka krowiego), aromaty, sól, barwnik: kurkumina, substancje zagęszczające: guma guar, karagen
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na mleku 2% tłuszczu na 100 g
Wartość energetyczna612 kJ/ 146 kcal
Tłuszcz5,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,1 g
Węglowodany 20 g
w tym cukry 18 g
Błonnik 0 g
Białko 4,4 g
Sól 0,48 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera

Producent marki Cykoria opisuje Koncentrat lodów w proszku do przyrządzania na mleku lub wodzie tak:

nowy smak, 4 porcje
Marka:Cykoria
O marce:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Koncentrat lodów w proszku do przyrządzania na mleku lub wodzie.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Lodów rozmrożonych nie wolno ponownie zamrażać.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przyrządzania: 1. Zawartość torebki wsypać do 200 ml (niepełna szklanka) zimnego mleka lub wody i miksować około 3 minut. 2. Przygotowaną masę przełożyć do salaterek i zamrażać przez około 3 godziny. Lody można podawać z owocami, bakaliami, sosami deserowymi, likierem, czekoladą, Śnieżką naszej produkcji itp.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Koncentrat lodów w proszku do przyrządzania na mleku lub wodzie firmy Cykoria? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:17:46Ok.



inne produkty w kategorii bita śmietana

Produkt Koncentrat lodów w proszku do przyrządzania na mleku lub wodzie firmy Cykoria znajduje się w kategorii bita śmietana, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu bita śmietana:

Cykoria Śnieżka Kremowa Cykoria Śnieżka Kremowa
błyskawiczna na wodę 60 g
51,83zł/kg

Cena: 3,11 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-12-31
Cykoria Śnieżka Cykoria Śnieżka
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Lody domowe o smaku Cykoria Lody domowe o smaku
śmietankowym 60 g
36,00zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
39
Data przyd. 2028-01-31
Cykoria Lody domowe o smaku Cykoria Lody domowe o smaku
waniliowym 60 g
36,00zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Lody domowe o smaku Cykoria Lody domowe o smaku
truskawkowym 60 g
36,00zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Lody domowe o smaku Cykoria Lody domowe o smaku
czekoladowym 60 g
41,83zł/kg

Cena: 2,51 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-02-28
Delecta Śnieżka oryginalna deser Delecta Śnieżka oryginalna deser
w proszku 51 g
41,96zł/kg

Cena: 2,14 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
P R Z E C E N A -10%
Delecta Mix do śmietany Delecta Mix do śmietany
13 g
93,08zł/kg

Cena: 1,21 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2026-12-30

inne produkty marki Cykoria

Firma Cykoria prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 16 grudnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 128 produktów marki Cykoria.

Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-05-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
rumowym 100 g
32,40zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5