Cykoria majeranek suszony duże opakowanie XXL

Cykoria
55
Ok.Cykoria majeranek suszony duże opakowanie XXL
57Cykoria majeranek suszony duże opakowanie XXL
Cykoria majeranek suszony duże opakowanie XXLCykoria majeranek suszony duże opakowanie XXL
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

56,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288045586

5900288045586

Cena: 4,52 zł

4.52 PLN 2028-06-30 NewCondition
Cykoria majeranek suszony duże Cykoria majeranek suszony duże
opakowanie XXL 80 g
57,13zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-09-30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Suszony majeranek firmy Cykoria?

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Suszony majeranek tak:

dla Twoich super zup i potraw, duże opakowanie XXL
Marka:Cykoria
O marce:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Suszony majeranek.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Suszony majeranek firmy Cykoria. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:10:35Ok.



inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Wyrób firmy Cykoria o nazwie Suszony majeranek został przypisany do kategorii przyprawy roślinne jednorodne. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-30
Cykoria Majeranek suszony Cykoria Majeranek suszony
10 g
127,00zł/kg

Cena: 1,27 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Kamis Majeranek suszony Kamis Majeranek suszony
7 g
395,71zł/kg

Cena: 2,77 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-02-07
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
40 g
55,50zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-30

inne produkty marki Cykoria

Poznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 128 produktów Cykoria.

Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-05-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
rumowym 100 g
32,40zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5