Cykoria pieprz kolorowy ziarnisty

Cykoria
55
Bardzo dobry produkt. Cykoria pieprz kolorowy ziarnisty
49Cykoria pieprz kolorowy ziarnisty
Pieprz kolorowy ziarnisty - starannie dobrana mieszanka czarnego, białego, czerwonego i zielonego pieprzu. Można stosować do smażonych, pieczonych i grillowanych mięs a także do przyprawiania potraw z warzyw. Całe ziarna używa się do bulionów i marynat.
Cykoria pieprz kolorowy ziarnistyCykoria pieprz kolorowy ziarnisty
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

132,50 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288909116

5900288909116

Cena: 2,65 zł

2.65 PLN 2027-04-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Pieprz kolorowy ziarnisty marki Cykoria?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pieprz kolorowy ziarnisty marki Cykoria:

pieprz ziarnisty (czarny, biały, czerwony, zielony)
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Pieprz kolorowy ziarnisty tak:

Pieprz kolorowy ziarnisty - starannie dobrana mieszanka czarnego, białego, czerwonego i zielonego pieprzu. Można stosować do smażonych, pieczonych i grillowanych mięs a także do przyprawiania potraw z warzyw. Całe ziarna używa się do bulionów i marynat.
Marka:Cykoria
O marce:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pieprz kolorowy ziarnisty.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Pieprz kolorowy ziarnisty firmy Cykoria. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Zofia , 2021-07-26 08:40:51Bardzo dobry produkt.



inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cykoria pieprz kolorowy ziarnisty do kategorii przyprawy roślinne jednorodne.

Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Cykoria Pieprz czarny mielony Cykoria Pieprz czarny mielony
20 g
100,00zł/kg

Cena: 2 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-07-30
Cykoria Pieprz czarny ziarnisty Cykoria Pieprz czarny ziarnisty
20 g
100,00zł/kg

Cena: 2 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-05-30
Cykoria pieprz czarny grubo Cykoria pieprz czarny grubo
mielony 20 g
128,00zł/kg

Cena: 2,56 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat kminek cały Prymat kminek cały
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-04-30
Prymat Czosnek granulowany Prymat Czosnek granulowany
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2029-06-30

inne produkty marki Cykoria

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Cykoria? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-05-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
rumowym 100 g
32,40zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5