Drobdar Bulion wegetariański

Bulion
Drobdar Bulion wegetariańskiDrobdar Bulion wegetariański
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-18

pojemność

cena za kilogram

44,92 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901567000159

5901567000159

Cena: 5,39 zł

5.39 PLN 2027-03-18 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Drobdar wegetariański marki Bulion?

inne produkty w kategorii buliony, kostki rosołowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Drobdar Bulion wegetariański do kategorii buliony, kostki rosołowe.

Winiary bulion w kostkach 12 Winiary bulion w kostkach 12
kostek rosół wołowy 120 g
56,58zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-03-30
Winiary Bulion warzywny 12 kostek Winiary Bulion warzywny 12 kostek
Data przyd. 2027-02-28
Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Wołowy (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
P R Z E C E N A -40%
Winiary bulion rosół z kury Winiary bulion rosół z kury
170 g
32,71zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-30
Winiary bulion pieczeniowy 6 Winiary bulion pieczeniowy 6
kostek Kostaka mięsna 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-30
Winiary Bulion cielęcy 120 g (12 Winiary Bulion cielęcy 120 g (12
kostek) 12 szt.

Cena: 5,23 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-08-30
Natur Compagnie Bulion-kostki Natur Compagnie Bulion-kostki
wołowe BIO 90 g
93,00zł/kg

Cena: 8,37 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-29
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5