Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO bezglutenowy

Bio Food
Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO bezglutenowyBio Food Ocet spirytusowy 10% BIO bezglutenowy
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2030-10-07

pojemność

cena za litr

25,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693122326

5902693122326

Cena: 12,78 zł

12.78 PLN 2030-10-07 NewCondition

Czy warto kupić produkt Ocet spirytusowy 10% BIO bezglutenowy marki Bio Food?

inne produkty w kategorii ocet

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO bezglutenowy do kategorii ocet.

Octim Ocet Spirytusowy Octim Ocet Spirytusowy
500 ml
11,98zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka
10% kwasowości 500 ml
8,30zł/l

Cena: 4,15 zł

PLN
1
21
Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany
BIO 500 ml
35,98zł/l

Cena: 17,99 zł

PLN
1
2
Bio Food Ocet jabłkowy 5% Bio Food Ocet jabłkowy 5%
niefiltrowany BIO 500 ml
27,72zł/l

Cena: 13,86 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-19
Alce Nero Ocet jabłkowy 5% Alce Nero Ocet jabłkowy 5%
niefiltrowany BIO 500 ml
33,64zł/l

Cena: 16,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-15
Alce Nero Ocet balsamiczny z modeny Alce Nero Ocet balsamiczny z modeny
filtrowany BIO 500 ml
46,36zł/l

Cena: 23,18 zł

PLN
1
1
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
BIO
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
500 ml
13,68zł/l

Cena: 6,84 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2028-04-30
Jamar Ocet jabłkowy 6% kwasowości Jamar Ocet jabłkowy 6% kwasowości
500 ml
17,68zł/l

Cena: 8,84 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-04-30

inne produkty marki Bio Food

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Food? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-14
BIOFOOD ekologiczny sok BIO BIOFOOD ekologiczny sok BIO
z marchwi kwaszonej 300 ml
29,10zł/l

Cena: 8,73 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Food ekologiczny sok z ogórków Bio Food ekologiczny sok z ogórków
kwaszonych BIO 300 ml
23,93zł/l

Cena: 7,18 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-28
Bio Food Sok z żurawiny NFC Bio Food Sok z żurawiny NFC
BIO
Bio Food Sok z żurawiny NFC Bio Food Sok z żurawiny NFC
bezglutenowy BIO 300 ml
66,63zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-19
Bio Food Ogórki kiszone Bio Food Ogórki kiszone
bezglutenowe BIO 760 g
23,53zł/kg

Cena: 17,88 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-09-19
Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
700 ml
21,41zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-19
Bio Food Barszcz z buraków Bio Food Barszcz z buraków
kiszonych bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-01-15
Bio Food Kapusta kiszona z Bio Food Kapusta kiszona z
marchewką BIO 700 g
14,29zł/kg

Cena: 10 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-16
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5