Big Nature Orzechy nerkowca

Big Nature
Big Nature Orzechy nerkowcaBig Nature Orzechy nerkowca
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

75,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623124

5903351623124

Cena: 18,90 zł

18.90 PLN 2027-08-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt Orzechy nerkowca marki Big Nature?

Jak powstał produkt Orzechy nerkowca firmy Big Nature - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

100% orzechy nerkowca.


inne produkty w kategorii orzechy, migdały

Wyrób firmy Big Nature o nazwie Orzechy nerkowca został przypisany do kategorii orzechy, migdały. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Orzechy nerkowca BIO Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
350 g
79,97zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-30
Bio Planet Orzechy nerkowca BIO Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
1 kg

Cena: 80,22 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bakalland orzechy laskowe Bakalland orzechy laskowe
Data przyd. 2027-01-30
Bakalland wiórki kokosowe Bakalland wiórki kokosowe
Data przydatności
2027-08-30
Bakalland orzechy nerkowca Bakalland orzechy nerkowca
75 g
112,67zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-09-30
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28

inne produkty marki Big Nature

Firma Big Nature prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 31 października 2023 - aktualnie dostępnych jest 17 produktów marki Big Nature.

Big Nature Erytrytol Big Nature Erytrytol
1 kg

Cena: 25,34 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2029-02-06
Big Nature Kozieradka mielona Big Nature Kozieradka mielona
100 g
43,80zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Big Nature Mieszanka studencka Big Nature Mieszanka studencka
200 g
43,20zł/kg

Cena: 8,64 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-03-31
Big Nature Sól himalajska różowa Big Nature Sól himalajska różowa
drobna 1.1 kg
8,17zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2030-05-31
Big Nature Bio Olej sezamowy Big Nature Bio Olej sezamowy
tłoczony na zimno 250 ml
70,80zł/l

Cena: 17,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-30
Big Nature Żurawina suszona cięta Big Nature Żurawina suszona cięta
150 g
57,20zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-17
Big Nature Bio Olej konopny Big Nature Bio Olej konopny
tłoczony na zimno 250 ml
103,96zł/l

Cena: 25,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Big Nature Bio Olej z awokado Big Nature Bio Olej z awokado
extra virgin 250 ml
130,20zł/l

Cena: 32,55 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5