Bakalland Nerkowiec w mlecznej czekoladzie

Bakalland Najlepszej jakości nerkowce oblane mleczną czekoladą Wedla
Bakalland Nerkowiec w mlecznej czekoladzieBakalland Nerkowiec w mlecznej czekoladzie
masa netto

masa netto

75 g

pojemność

cena za kilogram

85,87 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749030489

5900749030489

Cena: 6,44 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.44 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Orzechy nerkowca łuskane prażone oblane czekoladą mleczną firmy Bakalland.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Orzechy nerkowca łuskane prażone oblane czekoladą mleczną marki Bakalland:

czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (soja) i E 476, aromat), orzechy nerkowca łuskane prażone 49 %, substancja glazurująca: guma arabska, Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 35 %, masa mleczna minimum 18 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna2387 kJ / 574 kcal
Tłuszcz40 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone14 g
Węglowodany39 g
w tym cukry28 g
Błonnik3,8 g
Białko12 g
Sól0,09 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać

Producent marki Bakalland opisuje Orzechy nerkowca łuskane prażone oblane czekoladą mleczną tak:

Najlepszej jakości nerkowce oblane mleczną czekoladą Wedla
Cechy:Bakalie w czekoladzie, Zbiegi przyjemności, Bakalland x Wedel
Marka:Bakalland
O marce:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Orzechy nerkowca łuskane prażone oblane czekoladą mleczną.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego „E.Wedel" jest LOTTE Wedel sp. z o.o.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed końcem/ Numer partii/ Kraj pochodzenia orzechów nerkowca: patrz na opakowaniu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii orzechy, migdały

Bakalland Nerkowiec w mlecznej czekoladzie w sklepie dodomku.pl należy do kategorii orzechy, migdały. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 51 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bakalland orzechy nerkowca Bakalland orzechy nerkowca
75 g
112,67zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-09-30
Bakalland Migdały w płatkach Bakalland Migdały w płatkach
Data przyd. 2027-02-28
Bio Planet pistacje łuskane BIO Bio Planet pistacje łuskane BIO
75 g
310,67zł/kg

Cena: 23,30 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-12-31
Bio Planet Orzechy nerkowca BIO Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
350 g
79,97zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-30
Bio Planet Orzechy nerkowca BIO Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
1 kg

Cena: 80,22 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Big Nature Orzechy nerkowca Big Nature Orzechy nerkowca
250 g
75,60zł/kg

Cena: 18,90 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-08-31
Bakalland orzechy laskowe Bakalland orzechy laskowe
Data przyd. 2027-01-30
Bakalland wiórki kokosowe Bakalland wiórki kokosowe
Data przydatności
2027-08-30

inne produkty marki Bakalland

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bakalland? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
Data przyd. 2027-10-30
Bakalland masa makowa Bakalland masa makowa
Data przyd. 2028-01-30
Bakalland popcorn maślany Bakalland popcorn maślany
do kuchenki mikrofalowej 90 g
33,22zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-10-30
Bakalland Ba! baton zbożowy Banan Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
Data przyd. 2027-05-30
Bakalland Ba! baton zbożowy Bakalland Ba! baton zbożowy
Żurawina i pomarańcza 40 g
40,00zł/kg

Cena: 1,60 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-30
Bakalland Pop Corn serowy Bakalland Pop Corn serowy
do kuchenki mikrofalowej 90 g
36,67zł/kg

Cena: 3,30 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-30
Bakalland Pop Corn solony Bakalland Pop Corn solony
do kuchenki mikrofalowej 90 g
32,11zł/kg

Cena: 2,89 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-11-30
Bakalland Pistacje prażone Bakalland Pistacje prażone
w piecu 70 g
126,00zł/kg

Cena: 8,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5