Bakalland Musli chrupiące 5 orzechów

Czy warto kupić produkt Chrupiące musli z miodem, orzeszkami arachidowymi, orzechami i kawałkami czekolady marki Bakalland?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Chrupiące musli z miodem, orzeszkami arachidowymi, orzechami i kawałkami czekolady marki Bakalland:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1839 kJ/ 438 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,0 g |
| Węglowodany | 61 g |
| w tym cukry | 19 g |
| Błonnik** | 8,1 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0,02 g |
| * RWS - Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| ** Wg Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dzienne spożycie błonnika u osób dorosłych powinno wynosić 20-40 g. | |
| Opakowanie zawiera 6 sugerowanych porcji produktu. |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy nerkowca : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Bakalland opisuje Chrupiące musli z miodem, orzeszkami arachidowymi, orzechami i kawałkami czekolady tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Chrupiące musli z miodem, orzeszkami arachidowymi, orzechami i kawałkami czekolady marki Bakalland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii musli
Bakalland Musli chrupiące 5 orzechów w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musli. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 40 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
płatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, suszone owoce* (daktyle*, figi*, morele*, śliwki*, mąka ryżowa*), rodzynki sułtanki* (rodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy*), morele* (morel(...)
Cena: 7,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_owocowe_BIO/35416.html2027-01-02
płatki OWSIANE*, banany suszone*, rodzynki*, płatki JĘCZMIENNE*, płatki ŻYTNIE* , kostki ananasa*, kostki mango*, kostki papai*, siemię lniane*, ziarno słonecznika* (*certyfik(...)
Cena: 10,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_tropikalne_BIO/35425.html2026-10-22
płatki owsiane*, płatki żytnie*, orzechy laskowe*, rodzynki*, orzechy nerkowca*, chipsy kokosowe*, migdały*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane*, (*certyfikow(...)
Cena: 9,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_orzechowe_BIO/35426.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 56,3 %, orzechy 11 % (migdały, orzechy laskowe, orzechy nerkowca, orzechy pekan), cukier trzcinowy, syrop ryżowy, olej słonecznikowy, mąka (jęczm(...)
Cena: 10,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_Gold_orzechowa/78325.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 55,7 %, czekolada belgijska 10 % (miazga kakaowa, cukier, emulgator: lecytyny (z soi); naturalny aromat waniliowy), cukier trzcinowy, syrop ryżow(...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_Gold_czekoladapomarancza/78328.htmlprodukty pochodzące ze zbóż 63,6 % [pełnoziarniste płatki owsiane 57,7 %, mąka 5,9 % (jęczmienna, kukurydziana)], cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 5 % (cukier, (...)
Cena: 10,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Gold_Granola_brownie_wisnie/113980.html2027-02-17
Firma Bakalland prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 20 produktów marki Bakalland.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlWiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlziarno kukurydzy 71 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, proszek serowy 0,18 % (z mleka), barwnik: karoteny
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_serowy_do_kuchenki_mikrofalowej/42561.html






Koszyk z zakupami