Sante Gold Granola brownie & wiśnie

Oglądasz produkt o nazwie Pełnoziarniste płatki zbożowe z czekoladą i wiśnią liofilizowaną firmy Sante.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pełnoziarniste płatki zbożowe z czekoladą i wiśnią liofilizowaną marki Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1900 kJ |
| Wartość energetyczna | 453 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Węglowodany | 64 g |
| w tym cukry | 21 g |
| Błonnik | 7,1 g |
| Białko | 9,6 g |
| Sól | 0,28 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Sante opisuje Pełnoziarniste płatki zbożowe z czekoladą i wiśnią liofilizowaną tak:
inne produkty w kategorii musli
Sante Gold Granola brownie & wiśnie w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musli. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 32 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
pełnoziarniste płatki owsiane 56,3 %, orzechy 11 % (migdały, orzechy laskowe, orzechy nerkowca, orzechy pekan), cukier trzcinowy, syrop ryżowy, olej słonecznikowy, mąka (jęczm(...)
Cena: 10,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_Gold_orzechowa/78325.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 55,7 %, czekolada belgijska 10 % (miazga kakaowa, cukier, emulgator: lecytyny (z soi); naturalny aromat waniliowy), cukier trzcinowy, syrop ryżow(...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_Gold_czekoladapomarancza/78328.htmlpłatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, suszone owoce* (daktyle*, figi*, morele*, śliwki*, mąka ryżowa*), rodzynki sułtanki* (rodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy*), morele* (morel(...)
Cena: 7,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_owocowe_BIO/35416.html2027-01-02
płatki OWSIANE*, banany suszone*, rodzynki*, płatki JĘCZMIENNE*, płatki ŻYTNIE* , kostki ananasa*, kostki mango*, kostki papai*, siemię lniane*, ziarno słonecznika* (*certyfik(...)
Cena: 10,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_tropikalne_BIO/35425.html2026-10-22
płatki owsiane*, płatki żytnie*, orzechy laskowe*, rodzynki*, orzechy nerkowca*, chipsy kokosowe*, migdały*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane*, (*certyfikow(...)
Cena: 9,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Musli_orzechowe_BIO/35426.htmlskładniki zbożowe 63 % (płatki pełnoziarniste 59 %: owsiane, pszenne; mąki: pszenna, kukurydziana, ryżowa; kasza kukurydziana, otręby pszenne), czekolada mleczna 10 % [cukier,(...)
Cena: 8,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_Granola_czekoladowa/128600.html2026-11-30
pełnoziarniste płatki owsiane 40,8 %, mąka: jęczmienna, owsiana, kukurydziana, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, em(...)
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_czekoladowa/109049.html2027-01-17
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sante? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.html






Koszyk z zakupami