Bakalland Mak niebieski

Czy warto kupić produkt Mak niebieski marki Bakalland?
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2071 kJ |
| Wartość energetyczna | 501 kcal |
| Tłuszcz | 39 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,0 g |
| Węglowodany | 5,8 g |
| w tym cukry | 2,2 g |
| Błonnik | 21 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0,01 g |
| Witaminy i składniki mineralne | |
| Witamina E | 1,8 mg (15 %*) |
| Witamina B6 | 0,44 mg (31 %*) |
| Kwas foliowy | 58 µg (29 %*) |
| Potas | 963 mg (48 %*) |
| Wapń | 1266 mg (158 %*) |
| Fosfor | 1022 mg (146 %*) |
| Magnez | 458 mg (122 %*) |
| Żelazo | 8,1 mg (58 %*) |
| Cynk | 3,34 mg (33 %*) |
| Miedź | 0,42 mg (42 %*) |
| Mangan | 3,71 mg (186 %*) |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Bakalland opisuje Mak niebieski tak:
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bakalland Mak niebieski do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby.
Cena: 6,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Cieciorka_Ciecierzyca/19953.htmlCena: 9,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Amarantus_BIO/39853.htmlCena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Fasola_Biala_Jednolita/50872.htmlPSZENICA OBŁUSZCZONA, fasola biała jednolita igołomska, fasola biała jednolita perełka, fasola kolorowa, fasola oczko, cieciorka, włoszczyzna (warzywa suszone w zmiennych prop(...)
Cena: 6,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Zupa_staropolska/50890.htmlFasola Piękny Jaś Karłowy, groch żółty połówki, fasola biała jednolita, fasola kolorowa, soczewica brązowa, soczewica zielona, fasola czarna, fasola Mungo, fasola Adzuki, faso(...)
Cena: 7,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Zupa_srodziemnomorska/50891.html2028-06-30
KASZA JĘCZMIENNA, soczewica zielona, groch żółty połówki, fasola biała jednolita, fasola Adzuki, fasola Mungo, soczewica brązowa, włoszczyzna (warzywa suszone w zmiennych prop(...)
Cena: 7,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Zupa_wojnicka/50892.html2028-06-30
Cena: 17,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Quino_biala_komosa_ryzowa_bezglutenowa_BIO/57144.html2027-07-31
Firma Bakalland prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 22 produktów marki Bakalland.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlWiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlziarno kukurydzy 71 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, proszek serowy 0,18 % (z mleka), barwnik: karoteny
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_serowy_do_kuchenki_mikrofalowej/42561.html






Koszyk z zakupami