Bio Food Ocet jabłkowy BIO

Bio Food

Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%

Bio Food Ocet jabłkowy BIOBio Food Ocet jabłkowy BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-04-28

pojemność

cena za litr

41,64 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683206

5907752683206

Cena: 10,41 zł

10.41 PLN 2028-04-28 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ocet jabłkowy BIO firmy Bio Food?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bio Food Ocet jabłkowy BIO? Sprawdź listę składników:

Niefiltrowany ocet z jabłek ekologicznych - 5% kwasowości.


Producent marki Bio Food opisuje Ocet jabłkowy BIO tak:


Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%


inne produkty w kategorii ocet

Wyrób firmy Bio Food o nazwie Ocet jabłkowy BIO został przypisany do kategorii ocet. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Jamar Ocet jablkowy Jamar Ocet jablkowy
naturalnie mętny 250 ml
27,04zł/l

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-25
Alce Nero Ocet balsamiczny Alce Nero Ocet balsamiczny
z modeny filtrowany BIO 250 ml
69,56zł/l

Cena: 17,39 zł

PLN
1
1
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z białego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-30
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z czerwonego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-09
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
9,42zł/l

Cena: 47,10 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2028-07-02
Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany
BIO 500 ml
35,98zł/l

Cena: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-09
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
22,93zł/l

Cena: 9,40 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-05-15

inne produkty marki Bio Food

Firma Bio Food prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 września 2012 - aktualnie dostępnych jest 39 produktów marki Bio Food.

Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-14
BIOFOOD ekologiczny sok BIO BIOFOOD ekologiczny sok BIO
z marchwi kwaszonej 300 ml
29,10zł/l

Cena: 8,73 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Food ekologiczny sok z ogórków Bio Food ekologiczny sok z ogórków
kwaszonych BIO 300 ml
23,93zł/l

Cena: 7,18 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-28
Bio Food Sok z żurawiny NFC Bio Food Sok z żurawiny NFC
BIO
Bio Food Sok z żurawiny NFC Bio Food Sok z żurawiny NFC
bezglutenowy BIO 300 ml
66,63zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-19
Bio Food Ogórki kiszone Bio Food Ogórki kiszone
bezglutenowe BIO 760 g
23,53zł/kg

Cena: 17,88 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-09-19
Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
700 ml
21,41zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-19
Bio Food Barszcz z buraków Bio Food Barszcz z buraków
kiszonych bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-01-15
Bio Food Kapusta kiszona z Bio Food Kapusta kiszona z
marchewką BIO 700 g
14,29zł/kg

Cena: 10 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-16
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5