Amylon Cukier wanilią bourbon bezglutenowy BIO

Amylon
52Amylon Cukier wanilią bourbon bezglutenowy BIO
Amylon Cukier wanilią bourbon bezglutenowy BIOAmylon Cukier wanilią bourbon bezglutenowy BIO
BIO
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-08

pojemność

cena za kilogram

270,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006668408

8594006668408

Cena: 2,16 zł

2.16 PLN 2027-09-08 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Cukier wanilią bourbon bezglutenowy BIO firmy Amylon.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Amylon:

Cukier trzcinowy*, wanilia mielona* (1,5%) (certyfikowany składnik ekologiczny)


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Cukier wanilią bourbon bezglutenowy BIO firmy Amylon? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii cukier waniliowy

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Amylon Cukier wanilią bourbon bezglutenowy BIO do kategorii cukier waniliowy.

    Amylon Cukier wanilią bourbon Amylon Cukier wanilią bourbon
    bezglutenowy BIO 20 g
    210,50zł/kg

    Cena: 4,21 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2027-12-11
    Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
    BIO
    Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-07-23
    Biovegan Cukier waniliowy Biovegan Cukier waniliowy
    bezglutenowy 4x8g BIO 32 g
    287,19zł/kg

    Cena: 9,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-01-31

    inne produkty marki Amylon

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Amylon, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Amylon Kisiel cytrynowy Amylon Kisiel cytrynowy
    bezglutenowy BIO 30 g
    87,33zł/kg

    Cena: 2,62 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-12-08
    Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Kisiel truskawkowy
    bezglutenowy BIO 30 g
    79,67zł/kg

    Cena: 2,39 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-05-25
    Amylon Kisiel instant o smaku Amylon Kisiel instant o smaku
    wiśniowy bezglutenowy BIO 30 g
    80,67zł/kg

    Cena: 2,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-16
    Amylon skrobia kukurydziana BIO Amylon skrobia kukurydziana BIO
    200 g
    39,35zł/kg

    Cena: 7,87 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-11-18
    Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
    bezglutenowy 40 g
    108,75zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-12
    Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
    bezglutenowy BIO 40 g
    99,75zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-01-20
    Amylon Proszek do pieczenia Amylon Proszek do pieczenia
    bezglutenowy BIO 12 g
    151,67zł/kg

    Cena: 1,82 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2028-02-06
    Amylon Galaretka o smaku Amylon Galaretka o smaku
    truskawkowym bezglutenowa BIO 40 g
    119,25zł/kg

    Cena: 4,77 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-08-28
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5