Amylon Panierka kukurydziana bezglutenowa BIO

Amylon
Amylon Panierka kukurydziana bezglutenowa BIOAmylon Panierka kukurydziana bezglutenowa BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

47,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006663809

8594006663809

Cena: 9,45 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.45 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Panierka kukurydziana bezglutenowa BIO marki Amylon?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Panierka kukurydziana bezglutenowa BIO marki Amylon:

Ekstrudowana kukurydza* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1454 kJ / 343 kcal
Tłuszcz: 3,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 70 g
w tym cukry: <0,5 g
Białko: 9,8 g
Sól: 0,01 g


inne produkty w kategorii panierki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Amylon Panierka kukurydziana bezglutenowa BIO do kategorii panierki.

Cykoria Panier panierka do mięsa, Cykoria Panier panierka do mięsa,
drobiu, warzyw i ryb 200 g
24,10zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-07-30
Prymat Kurczak Panier do drobiu Prymat Kurczak Panier do drobiu
Data przydatności
2027-09-09
Prymat Kotlet Panier do mięs Prymat Kotlet Panier do mięs
Data przyd. 2027-10-30
Cykoria Panierka cebulowa Cykoria Panierka cebulowa
180 g
28,56zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-30

inne produkty marki Amylon

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Amylon, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Amylon Cukier wanilią bourbon Amylon Cukier wanilią bourbon
bezglutenowy BIO 20 g
210,50zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2027-12-11
Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
BIO
Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-07-23
Amylon Kisiel cytrynowy Amylon Kisiel cytrynowy
bezglutenowy BIO 30 g
87,33zł/kg

Cena: 2,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-12-08
Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Kisiel truskawkowy
bezglutenowy BIO 30 g
79,67zł/kg

Cena: 2,39 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-05-25
Amylon Kisiel instant o smaku Amylon Kisiel instant o smaku
wiśniowy bezglutenowy BIO 30 g
80,67zł/kg

Cena: 2,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-16
Amylon skrobia kukurydziana BIO Amylon skrobia kukurydziana BIO
200 g
39,35zł/kg

Cena: 7,87 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-11-18
Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
bezglutenowy 40 g
108,75zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-12
Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
bezglutenowy BIO 40 g
99,75zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-01-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5