Amaizin Sos salsa pikantny BIO bezglutenowy

Amaizin
Amaizin Sos salsa pikantny BIO bezglutenowyAmaizin Sos salsa pikantny BIO bezglutenowy
BIO
masa netto

masa netto

260 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-12-31

pojemność

cena za kilogram

51,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976015257

8718976015257

Cena: 13,42 zł

13.42 PLN 2029-12-31 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sos salsa pikantny BIO bezglutenowy marki Amaizin?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Amaizin:

koncentrat pomidorowy*, ocet*, cebula*, syrop kukurydziany*, papryka czerwona*, papryka zielona*, skrobia ryżowa*, sól morska, sos Tamari* (SOJA*, sól morska), mąka kukurydziana*, drożdże*, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, pieprz cayenne*, przyprawa curry* (zawiera GORCZYCĘ*), maltodekstryna kukurydzana*, zioła i przyprawy* (może zawierać SELER*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 372 kJ / 89 kcal
Tłuszcz: 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 21,2 g
w tym cukry: 16,3 g
Białko: 1,3 g
Sól: 1,4 g


inne produkty w kategorii sosy gotowe

Wyrób firmy Amaizin o nazwie Sos salsa pikantny BIO bezglutenowy został przypisany do kategorii sosy gotowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
Data przyd. 2027-03-04
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
pieczeniowy delikatny 35 g
106,29zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30

inne produkty marki Amaizin

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Amaizin, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
200 g
84,95zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-08
Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Tortilla wraps BIO
Data przyd. 2026-12-14
Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
własnym BIO 400 g
43,90zł/kg

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-26
Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku
pomidorowym bezglutenowe BIO 100 g
75,10zł/kg

Cena: 7,51 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2026-12-14
Amaizin Tortilla wraps z otrębami Amaizin Tortilla wraps z otrębami
źródło błonnika pokarmowego BIO 240 g
53,08zł/kg

Cena: 12,74 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-29
Amaizin Fasola czarna w zalewie Amaizin Fasola czarna w zalewie
bezglutenowa BIO 400 g
20,63zł/kg

Cena: 8,25 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-02-26
Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Chipsy tortilla
kukurydziane solone bezglutenowe BIO 250 g
44,52zł/kg

Cena: 11,13 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-03-03
Amaizin Chipsy kukurydziane chili Amaizin Chipsy kukurydziane chili
bezglutenowe BIO 75 g
79,87zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5