Big Nature Bazylia mielona

Big Nature
51Big Nature Bazylia mielona
Big Nature Bazylia mielonaBig Nature Bazylia mielona
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

48,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623704

5903351623704

Cena: 4,85 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
4.85 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Bazylia mielona marki Big Nature?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Bazylia mielona marki Big Nature:

Bazylia suszona mielona.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Bazylia mielona firmy Big Nature? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

    Produkt Bazylia mielona firmy Big Nature znajduje się w kategorii przyprawy roślinne jednorodne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy roślinne jednorodne:

    Big Nature Kozieradka mielona Big Nature Kozieradka mielona
    100 g
    43,80zł/kg

    Cena: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-31
    Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
    z przepisem na odwrocie 10 g
    199,00zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2029-03-30
    Cykoria Bazylia Cykoria Bazylia
    10 g
    185,00zł/kg

    Cena: 1,85 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-03-30
    Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
    20 g
    105,00zł/kg

    Cena: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-02-28
    Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
    8 g
    248,75zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-30
    Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
    40 g
    55,50zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-01-30

    inne produkty marki Big Nature

    Firma Big Nature prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 31 października 2023 - aktualnie dostępnych jest 17 produktów marki Big Nature.

    Big Nature Erytrytol Big Nature Erytrytol
    1 kg

    Cena: 25,34 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2029-02-06
    Big Nature Mieszanka studencka Big Nature Mieszanka studencka
    200 g
    43,20zł/kg

    Cena: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-03-31
    Big Nature Sól himalajska różowa Big Nature Sól himalajska różowa
    drobna 1.1 kg
    8,17zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2030-05-31
    Big Nature Żurawina suszona cięta Big Nature Żurawina suszona cięta
    150 g
    57,20zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-03-17
    Big Nature Bio Olej konopny Big Nature Bio Olej konopny
    tłoczony na zimno 250 ml
    103,96zł/l

    Cena: 25,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Big Nature Bio Olej z awokado Big Nature Bio Olej z awokado
    extra virgin 250 ml
    130,20zł/l

    Cena: 32,55 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-31
    Big Nature Bio Syrop z agawy Big Nature Bio Syrop z agawy
    salmeana premium 340 g
    41,15zł/kg

    Cena: 13,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-06-03
    Big Nature Olej ze słodkich Big Nature Olej ze słodkich
    migdałów tłoczony na zimno 250 ml
    82,08zł/l

    Cena: 20,52 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-09-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5