Aga Holtex Orzechy nerkowca

Aga Holtex
Aga Holtex Orzechy nerkowcaAga Holtex Orzechy nerkowca
masa netto

masa netto

80 g

pojemność

cena za kilogram

103,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905027000352

5905027000352

Cena: 8,31 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.31 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Orzechy nerkowca marki Aga Holtex?

inne produkty w kategorii orzechy, migdały

Aga Holtex Orzechy nerkowca w sklepie dodomku.pl należy do kategorii orzechy, migdały. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 51 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bio Planet Orzechy nerkowca BIO Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
350 g
79,97zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-30
Bio Planet Orzechy nerkowca BIO Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
1 kg

Cena: 80,22 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Big Nature Orzechy nerkowca Big Nature Orzechy nerkowca
250 g
75,60zł/kg

Cena: 18,90 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-08-31
Bakalland orzechy laskowe Bakalland orzechy laskowe
Data przyd. 2027-01-30
Bakalland wiórki kokosowe Bakalland wiórki kokosowe
Data przydatności
2027-08-30
Bakalland orzechy nerkowca Bakalland orzechy nerkowca
75 g
112,67zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-09-30
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5