Cykoria Przyprawa do Frytek

Cykoria
53Cykoria Przyprawa do Frytek
Cykoria Przyprawa do FrytekCykoria Przyprawa do Frytek
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

24,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288210489

5900288210489

Cena: 0,99 zł

0.99 PLN 2028-04-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Przyprawa do frytek firmy Cykoria.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cykoria:

sól, przyprawy 36% w zmiennych proporcjach (papryka, kminek, chili, pieprz), warzywa suszone 23% w zmiennych proporcjach (czosnek, cykoria, cebula)
Informacje o dodatkach:bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów* i barwników, *Bez dodatku konserwantów - zgodnie z prawem.
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:937 kJ / 223 kcal
Tłuszcz:2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,3 g
Węglowodany:35 g
w tym cukry:12 g
Błonnik:12 g
Białko:9,4 g
Sól:39,2 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Przyprawa do frytek tak:

bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów* i barwników, Polski Producent, *Bez dodatku konserwantów - zgodnie z prawem
Marka:Cykoria
O marce:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Przyprawa do frytek
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Propozycja wykorzystania Frytki z piekarnika Składniki: 1 kg ziemniaków, oliwa, Przyprawa do frytek Cykoria Wykonanie: ziemniaki obrać i pokroić w paski, osuszyć na ręczniku papierowym. Ułożyć na blasze do pieczenia, skropić oliwą. Piec ok. 30 min, w temp. 220°C. Po upieczeniu posypać Przyprawą do frytek Cykoria. Podawać z ketchupem, sosem czosnkowym lub ulubionym dipem.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Przyprawa do frytek firmy Cykoria. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cykoria Przyprawa do Frytek do kategorii przyprawy sypkie mieszanki.

    Dr. Oetker Przyprawa korzenna Dr. Oetker Przyprawa korzenna
    do piernika i grzanego wina 40 g
    80,75zł/kg

    Cena: 3,23 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-02-28
    Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
    wieprzowego BIO 40 g
    231,50zł/kg

    Cena: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2028-03-01
    Cykoria Przyprawa do Kurczaka Cykoria Przyprawa do Kurczaka
    Data przyd. 2028-06-30
    Kamis curry Kamis curry
    Data przyd. 2029-01-25
    Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
    klasyczna 20g

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-03-31
    Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
    Data przyd. 2028-05-30
    Prymat przyprawa do bigosu Prymat przyprawa do bigosu
    Data przyd. 2028-01-31
    Prymat przyprawa do flaków Prymat przyprawa do flaków
    Data przydatności
    2027-11-30

    inne produkty marki Cykoria

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Cykoria, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
    20 g
    92,50zł/kg

    Cena: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Data przyd. 2029-02-28
    Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
    błyskawiczny 60 g
    37,67zł/kg

    Cena: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2028-03-30
    Cykoria Chili Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    Data przyd. 2028-01-30
    Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
    ekspresowa 30 torebek 120 g
    44,92zł/kg

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-05-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    truskawkowym 100 g
    56,30zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-11-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    rumowym 100 g
    32,40zł/kg

    Cena: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-11-30
    Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
    Data przyd. 2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5