Rolnik Kompot wiśniowy

Rolnik Kompot wiśniowy.
Rolnik Kompot wiśniowyRolnik Kompot wiśniowy
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

Data przydatności:

2030-12-31

pojemność

cena za litr

15,89 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002179

5900919002179

Cena: 14,30 zł

14.30 PLN 2030-12-31 NewCondition
Rolnik Kompot wiśniowy Rolnik Kompot wiśniowy
900 ml
15,13zł/l

Cena: 13,62 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Rolnik Kompot wiśniowy Rolnik Kompot wiśniowy
900 ml
15,89zł/l

Cena: 14,30 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2030-12-31

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kompot wiśniowy firmy Rolnik?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kompot wiśniowy marki Rolnik:

wiśnie (46%) , woda , cukier
Wartości odżywcze (%)
w 100 g

Wartość energetyczna - 333 kJ
- 78 kcal
Białko - 0,4 g
Węglowodany - 18,5 g
w tym cukry - 14,2 g
Tłuszcz - 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,04 g
Błonnik pokarmowy - 0,5 g
Sód - 0 g

Producent marki Rolnik opisuje Kompot wiśniowy tak:

Kompot wiśniowy.

inne produkty w kategorii kompoty

Wyrób firmy Rolnik o nazwie Kompot wiśniowy został przypisany do kategorii kompoty. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Kompot z suszonych owoców Hektor Kompot z suszonych owoców
900 g
11,52zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-11-30

inne produkty marki Rolnik

Czy znasz już markę Rolnik? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Rolnik od 23 kwietnia 2008.

Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5