Rolnik pomidory suszone w oleju

Rolnik
51Rolnik pomidory suszone w oleju
Dojrzewające w śródziemnomorskim słońcu Pomidory suszone nasączone w oleju rzepakowym Rolnik z dodatkiem ziół prowansalskich wzbogacą o wyrazisty akcent niezliczone ilości potraw. Po starannym wyselekcjonowaniu i wysuszeniu, pomidory zostały delikatnie nasączone, co zapewnia ich idealną miękkość i soczystość. Pomidory suszone Rolnik to wyborny dodatek do zup, pizzy, makaronów, zapiekanek, sałatek, kanapek i twarożku, smakując doskonale również jako samodzielna przekąska.
Rolnik pomidory suszone w olejuRolnik pomidory suszone w oleju
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-26

pojemność

cena za kilogram

40,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004722

5900919004722

Cena: 11,38 zł

11.38 PLN 2028-06-26 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pomidory suszone w oleju. Produkt pasteryzowany firmy Rolnik.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Rolnik pomidory suszone w oleju? Sprawdź listę składników:

pomidory suszone nasączone (pomidory suszone, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), olej rzepakowy, zioła prowansalskie
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po odsączeniu w 100 g:
Wartość energetyczna450 kJ / 109 kcal
Tłuszcz7,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,8 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,4 g
Białko2,6 g
Sól1,92 g

Producent marki Rolnik opisuje Pomidory suszone w oleju. Produkt pasteryzowany tak:

Dojrzewające w śródziemnomorskim słońcu Pomidory suszone nasączone w oleju rzepakowym Rolnik z dodatkiem ziół prowansalskich wzbogacą o wyrazisty akcent niezliczone ilości potraw. Po starannym wyselekcjonowaniu i wysuszeniu, pomidory zostały delikatnie nasączone, co zapewnia ich idealną miękkość i soczystość. Pomidory suszone Rolnik to wyborny dodatek do zup, pizzy, makaronów, zapiekanek, sałatek, kanapek i twarożku, smakując doskonale również jako samodzielna przekąska.
Marka:Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pomidory suszone w oleju. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Pomidory suszone w oleju. Produkt pasteryzowany marki Rolnik? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Rolnik pomidory suszone w oleju w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 300 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Bio Planet Pomidory suszone w oleju Bio Planet Pomidory suszone w oleju
    BIO 280 g
    67,82zł/kg

    Cena: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-07-01
    Helcom Pomidory suszone paski Helcom Pomidory suszone paski
    w oleju (masa netto po odsączeniu 150g) 280 g
    32,11zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    103
    Data przyd. 2027-08-30
    Devaldano Podgrzybek Marynowany Devaldano Podgrzybek Marynowany
    280 g
    41,32zł/kg

    Cena: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-04-30
    Biorganica Nouva Oliwki zielone bez Biorganica Nouva Oliwki zielone bez
    pestek w zalewie BIO 280 g
    53,54zł/kg

    Cena: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-05-30
    Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez
    pestek w zalewie BIO 280 g
    53,54zł/kg

    Cena: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-08-30
    Aarts Szparagi w zalewie BIO Aarts Szparagi w zalewie BIO
    280 g
    68,21zł/kg

    Cena: 19,10 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2030-12-30
    Devaldano Maślak marynowany Devaldano Maślak marynowany
    Data przyd. 2028-11-30

    inne produkty marki Rolnik

    Czy znasz już markę Rolnik? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Rolnik od 23 kwietnia 2008.

    Rolnik pomidory całe w sosie Rolnik pomidory całe w sosie
    własnym 400 g
    10,28zł/kg

    Cena: 4,11 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-12-30
    Rolnik Pomidory krojone w sosie Rolnik Pomidory krojone w sosie
    własnym 425 g
    9,39zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    Data przydatności
    2028-07-30
    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11
    Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
    Data przydatności
    2028-02-28
    Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
    850 g
    8,53zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-04-11
    Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
    350 g
    14,26zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-20
    Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
    650 g
    14,52zł/kg

    Cena: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5