Hektor Przecier z ogórków kiszonych wiórki

Hektor
55
gotowe starte ogorki do zupy Hektor Przecier z ogórków kiszonych wiórki
48Hektor Przecier z ogórków kiszonych wiórki
Hektor Przecier z ogórków kiszonych wiórkiHektor Przecier z ogórków kiszonych wiórki
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

14,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000666

5904747000666

Cena: 4,20 zł

Kup 10 szt. po 4.14 zł/szt
4.20 PLN 2027-01-30 NewCondition
Hektor Przecier z ogórków Hektor Przecier z ogórków
kiszonych wiórki 300 g
14,70zł/kg

Cena: 4,41 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-10-30

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Przecier z ogórków kiszonych wiórki firmy Hektor.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Hektor:

Ogórki kiszone, marchewka, sól, przyprawy smakowe.


Jakie recenzje zebrał produkt Przecier z ogórków kiszonych wiórki marki Hektor? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Anna , 2019-06-10 17:39:06gotowe starte ogorki do zupy



inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Produkt Przecier z ogórków kiszonych wiórki firmy Hektor znajduje się w kategorii koncentraty i przeciery, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu koncentraty i przeciery:

Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
czerwonego 300 ml
24,67zł/l

Cena: 7,40 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-10-30
Orzeł Polska Barszcz Czerwony Orzeł Polska Barszcz Czerwony
Koncentrat 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-30
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-10
Rolnik przecier z ogórków Rolnik przecier z ogórków
kwaszonych 315 g
14,57zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-03
Bio Food Ogórki kiszone tarte Bio Food Ogórki kiszone tarte
bezglutenowe BIO 280 g
27,75zł/kg

Cena: 7,77 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-05-13
Orzeł Polska Przecier ogórkowy Orzeł Polska Przecier ogórkowy
280 g
17,82zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Przecier z ogórków kiszonych 800 g
15,15zł/kg

Cena: 12,12 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-11-30
Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
500 g
8,70zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2029-05-05

inne produkty marki Hektor

Poznaj produkty marki Hektor - w aktualnej ofercie mamy 51 produktów Hektor.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5